1. ?.
  evet yedi şehit daha...söylenecek o kadar çok şey varki.ama insanı sabır testine tabi tutmaları çok zorumuza gidiyor.bu ülkede her gün bazı evlere şehit cenazeleri gelirken toplumun bazı kesimleri * kendilerinden beklenen hiçbir tepkiyi vermezken bu milletin sabrı deneniyor gibime geliyor.evet bu ülke terörle mücadelede 10 binden fazla evladını şehid verdi ama ertuğrul özkök ün de yazdığı gibi kimse gidip kürt kardeşlerimize saldırmadı.ama onlarda artık bu milleti iyice koyun yerine koyuyor.bugün roj tv de almanyada yapılan bir kürt festivalinin canlı yayını vardı.adamlar gayet güzel bir şekilde eğleniyorlar.ellerinde apo bayrakları.ama biliyorsun ki bu adamların cebinde türk pasaportu var.hepsi yazları bu ülkeye geliyor.senin benim gibi bu ülkenin etinden sütünden faydalanıyor. ama senin ülkenin aydınları bu kadar hain olursa adamlardan daha başka türlü davranmalarını beklemezsin.bu akşam roj tv de yapılan bir açık oturumda iki adet türk aydını! kürtlerin nasıl ezildiğini anlatıyorlardı canlı yayında.laf kürtçe serbestisine gelince kadın olan aydın!ımız kosova da türkçe serbest kaldı ama kosova bölünmedi dedi.şimdi bu kadına kosova nın haritada yerini,nasıl sırplardan ayrıldığını kimse anlatmadı herhalde.erkek olan ise hala türklerin kürtleri nasıl ezdiğini anlatıyordu.ama bir günde 7 tane şehit veren kendi ırkdaşlarını anmak aklına gelmemişti. netice itibarı ile bize gene sabır,bu adamlara da türklerini sabırlarının ne kadar büyük olduğunu tüm dünyaya ispatlamak düşüyor.
  5 -1 ... imhotep
 2. ?.
  (bkz: şerefsizlerin eseri)

  eksi oydan sonra gelen dumur edit: eğer bu ülkede pkk ve yandaşlarına şerefsiz demek hakaretse, haksızlıksa oylayın daha çok eksi oylayın da gelmiş geçmiş en kötü entry yapın bunu, çok samimi söylüyorum hiç umrumda değil. ama o pkk denen kavram yine ve ısrarla şerefsizdir, adidir, köpektir ve bu gerçeği eksi oy vererek değiştiremezsiniz. daha çok şey var içimde ama söylersem pkk'ya değil sözlük formatına ayıp olacak o yüzden susuyorum. ha bir de yaptığım bir tespit vardı zamanında, bilemicem artık ne kadar doğrudur. esprili bir şekilde söylesem de o zamanlar ama şimdi yavaş yavaş inanmaya başlıyorum bu tespitime buyrun (#369727)

  bu arada tabiki bir de (bkz: pkk karsitligina eksi oy vermek)
  2 -1 ... 6.4.r.1.$.h
 3. ?.
  askeri yanlış yere göndereceğimizi bir kez daha bize gösteren üzücü olay. (bkz: allah rahmet eylesin)
  2 -1 ... fewzi1907
 4. ?.
  yedimize degil yetmiş binimize yaşatılmış olan acıdır...devamı gelecek kaçarı yoktur...
  1 ... no promise
 5. ?.
  (bkz: pkk)
  -1 ... 6.4.r.1.$.h
 6. ?.
  (bkz: annanı da al git rte)
  1 -3 ... karpuzkabugu
 7. 1.
  eskiden amaç apoyu* yakalamaktı, yakalayınca pkk bitecek sandık. şimdi kimi yakalayacağız etrafta yüzlerce* pkklı var ama alternatif çözüm yok. daha vahimi ise pkknın finansörü amerika dan medet umuyoruz ki, vay halimize.
  ... voodoo people