bugün

parlament sinema gecesi.
çok güzel bir gecedir, yapacak tonla şey bulunur.
bakir(e) olmayan insanların şu saatlerde dışarıda fink attığı gecedir.

nereden biliyorsun tarraam diyorsanız, o kadar yazı yazdım onlarla ilgili, hiç tepki almadım da ondan biliyorum kardeşim.
alışılmışın dışına çıkıp söz verdiğim gibi 500 sayfa kitap okuyacağım. zaten bugün hiçbir şey yapmadık bari gece yapalım.
haftanın en güzel gecesidir. bu akşamda şampiyonlar ligi finali var tam arkadaşlarla geçirilecek gece.
"... zaga gecesi, zaga gecesi; cumartesi gecesi" şeklinde tamamlama isteği uyandıran tamlama.
pazar günün ağırlığını yavaş yavaş hissettiren gecedir. Bi Alex değildir.
yalnız geçirilmemesi gereken bir gece aksi takdirde mala bağlanabiliyor biraz müzik biraz alkol etkisiyle.
şuan itibari ile yaklaşık 30 dk sonra başlayacak zaman dilimidir.

kafam çakır keyif modundadır. plan hazırdır eğlenmek bizimde hakkımızdır. wait for me sorti.
(bkz: film gecesi)
ertesi günün pazar olması sebebiyle rahat olunan gecedir.
Cumartesi geceleri insanların evrimleşme sürecinin nasıl gerçekleştiğini ispatlayan en güzel örneklerden... En baştan başlarsak; on yaşında bir çocuk olsaydım fazladan bir saat TV başında geçen süre demekti. On beş yaşına gelindiğinde ise Facebook'ta arkadaşlarla fazladan bir kaç saat daha gevezelik etmek olacaktı. Yirmili yaşlara gelindiğinde ise üniversitenin size tanımış olduğu fırsatlardan yararlanarak o parti senin bu parti benim gezeceksiniz, sevgiliye sarılıp zamanın nasıl geçtiğini bilmeyeceksiniz. Yaşlar otuzlara geldiğinde ise düzüşecek partner arama uğraşlarına gireceksiniz. Ama bu yaştan sonrasına ise henüz erişemedim. Bilen varsa bilgilendirsin.
(bkz: cumartesi gecesi bile yalnız olmak)
(bkz: izlicek ne var la tvde)
okan bayülgen' e göre cuma gecesidir. hatta selçuk üniversitesi' nin konuk olduğu bi disko kralı programında ''cuma geceleri gençlerin sex gecesi olduğu için pek üstelemeyin onları ehehe. '' gibi bir muhabbet çevirmiştir.
Köprü trafiğinin gecenin bir yarısında hala çok yoğun olduğu gündür. Ne hikmeti varsa Avrupa yakasındakiler Anadolu yakasına, Anadolu yakasındakiler de Avrupa yakasına geçmeye çalışırlar. Sanki herkes kendi yakasında eğlense olmaz.
nedense en mala bağlanan gecedir.
filmlerden anladığım kadarıyla amerikada prezervatif satışlarının patladığı, herkesin hunharca seks yaptığı gecedir.
sabahlamak için birebirdir.
Ertesi gün suların kesildiği gece. Ulen üşenmiyorsunuz o işi görüyorsunuz da üşenmeyin de kalkın bir yıkanın. Herkes yıkanmayı sabaha bırakınca şu yetişmiyor haliyle.
evde tek başıma efes şişelerimle yalnızlığın tadına vardığımdır.
lord of the nights şeklinde hitap ettiğim iş kafasını evde unutuğum haftanın en şirin gününün eğlenceli gecesi.

saatler vadır kendilerine kavuşmamıza.
Eskiden, yani 90' lı yıllarda "kırmızı nokta" gecesi idi. Show tv' de. Bilen bilir.
tadından yenmez.
eğlenme gecesidir. mekanlar clublar arşın arşın gezilir. yada evde toplanılır bolca sohbet edilebilir.
sevişme gecesi.

ciddi ciddi bunu yapan komşum vardi benim, her cumarteesi sekmeden. memurdu adam, o yuzden bekar bi memur gorsem cuumartesi gecelerine bakarim.

bu da boyle bi animdi.
güncel Önemli Başlıklar