1. 1.
    Kadın veya erkek olsun, asosyal ezik bir tiptir bu. Hayattan haz almayı, zamanı verimli kullanmayı bilmemektedir. Bu mudur lan yaşamak? Dışarıda yapılacak onca şey varken sozlukte takılmak nasıl bir mizacın, zavallılığın urunudur?

Dışarıda mis gibi güneşli bir hava var. Biraz çık hava al, en azından güneslen enayi. O telefonu, bilgisayarı elinden bi düşür artık. Koskocaman bi dünya var dışarıda. Konsere, tiyatroya, operaya git, veya al sevgilini gidin sahile, bisiklet turu yapın mesela ne bileyim.

Tabi küçük şehirlerde yaşayanları, sevgilisi olmayan ezik ve yalnizlari bu çerçevenin dışına atabiliriz. Onlar hayata küsmekte haklilar..

Ama bu normal bir durum değil yani. Hayat sokakta dönüyor; Sözlükte, sanal dünyada hiçbir şey yok. Asosyal zavallılar sizi.
    2 -7 ... well well well
  2. 2.
    (bkz: O zaman dans)
    9 ... farkbuddy
  3. 3.
    Yapacak şey bulamayanlar için eğlenceli bir öneri;
    (bkz: yaşlı insanların üzerine araba sürmek)
    1 -1 ... well well well
  4. 4.
    Yalnızlık belirtisidir.
    Haftasonu çalışanları da unutmamak lazım. Mağazacılık sektöründen nefret ediyorum. 5 saat daha kim çalışacak ya?
    2 ... lennykereviz
  5. 5.
    az önce dışarıdan geldik ,tekrar mı çıkalım diyerek tepki verilesi başlık.

ayrıca; her günün bir de akşamı var.
    2 ... hubel
  6. 6.
    Mal mısın lan, git gez dolaş.
    ... halkini siklemeyen fuhrer
  7. 7.
    tamamen işsiz güçsüz olan yazarlar için tatil günüdür çünkü herkes dışardadır, hiç gezilesi değildir, eğlenilesi hiç değildir.
    ... giordanobruno
  8. 8.
    Akşam olduğu halde hala sözlükte ise, harbi maldir bu..
    ... well well well
  9. 9.
    Ameliyat olmuş, dışarı çıkamaz bir haldedir ve yine tek dostu sözlüktür.
    4 -1 ... apartmanlardan atlarlar
  10. 10.
    Size göre eziklik bana göre lüks. Öyle yorgunum ki çünkü, boş boş sözlükte takılmak benim için mutluluk.
    8 -1 ... izmir paris ucagi