1. 1.
  oto tamircisi olan biscolata erkegidir.
  15 -1 ... guneyk
 2. 2.
  (bkz: tamirci çırağı)
  4 ... mrtnyc
 3. 3.
  Maç için aldığım izni iptal etmeme vesile olacak erkektir. kendimi bir anda seksi hissetmedim.
  2 -1 ... bi kere o el bi inicek
 4. 4.
  hafta içi çalışıp, hafta sonu ek iş olarak jigololuk ya da eskortluk yapan erkek olabilir. sonuçta o da bi iş emek veriliyor.

  aksi durumda böyle bi erkek ya da kadın yoktur. 5 günün yorgunluğuyla 6. güne uyanıp 7,30 da servise binen hiç bi insan evladı seksi olmaz. olsa olsa mahmur uykulu olur. biraz sıksan belki gözündeki çapağıyla sevimli olur.

  odur yani.
  4 -2 ... ici elma disi vodka
 5. 5.
  okurken gay olmak istedim bu nasıl bir fantezi ürünüdür ?

  çok seksi v yaka t-shirtm ile aşağıdaki ustam rahim abiye parfümümle afrodizyak etkisi bıraktı, şu anda bıyıklarını dürdü ve bana "naber lan yarraamm" dedi..

  bende ürkek ve seksi bir ses tonu ile ona "günaydın amuha goim" diye cevap verdim.. aramızda inanılmaz bir bağ oluştu şerefsizim..
  12 -1 ... hayat bizi s2p 60
 6. 6.
  - yahu cumartesi de mesai olur mu be arkadaşım?
  + hadi ordan seksi, hadi ordan..
  8 -2 ... jarrus
 7. 7.
  uykusuzluktan anca tek gözünü açabilen onunlada kısık bakabilen, esnemekten ağzı yırtılacak duruma gelen erkektir. siz onu bide pazar günü akşama kadar dana gibi yatarken göreceksiniz. asıl seksepalite, pazar günü don paça vücudunu x şekline getirmiş uyurken ki halinde. tamam fazla düşünmeyin orucunuz sakatlanmasın.
  3 -1 ... seyiluk
 8. 8.
  seksiliğini iş yerinde icra ettirmek zorunda kalacaktır.
  1 ... birsen eksiktin
 9. 9.
  büyük ihtimalle şirkete girince sekreter ve diğer çalışan bayan arkadaşların hücüm ettiği, sarıldığı.. sonra kendisine güzel bir bardak kahve aldıktan sonra bilgisayarının başına geçip, uludağ sözlüğü açıp şu cümleleri yazan kişidir.. ***
  1 ... fosso necdat
 10. 10.
  cumartesi günü çalışan seksi kadınla aynı ofiste değillerse bir numarası olmayan durumdur.
  2 ... thelma