bugün

deprem. bu sabah o uyandırdı.
iş, güç mecburiyeti emekli olduk, hafta da iki gün tatili yine yapamiyoruz. lan pembe götlü memurlar, hayat size güzel ama agzinizi egdire egdire, mayiş yetmiyor diye zirlarsiniz.
çalışıyor olmaktır. sabahın 7 sinde tam arabaya binerken üzerinde haşortman gözlerinde çapakları ile arkadaş yaklaştı "deli mi zkti lan bugün bu saatte nereye gidiyon" diye sordu. ırgatlar gibi işe gidiyorum diyemedim gözüne parmağımı sokarak sersemletip arabayı çalıştırıp hızla kaçtım..
sabah namazı.
uykumu almış olmak ve havanın erken aydınlanması. ben de saati biraz geç zannedince 7'de kalktım.
işkolik arkadaşının bir bahaneyle seni çağırması.
Şüphesiz ki Hasta olmak ve doktora koşmaktır.
Doktor randevusu. Hafta ici gidemeyince mecbur sabahin korunde gidiyorsun.
Yolculuk etmek.

Bekle bizi

(bkz: Kodumun ankara)
Koşa koşa işe gidip öğleden sonra paydos yapıp rıhtımdaki meyhanede martıları seyretmek iyi bir nedendir.
Amk yandaki inşaat sesi
Alacağım o çekici sokacağım en sonunda bir taraflarına
Tak tak tak sabahtan beri..
iş var bro. hem de cumartesileri servis sağlayamadıkları için 6.35 te yollara düşüyorum.
tuvaletim geldi.
iş için 2.5 saat yol gidecek olmak.
erken kalkan yol alır derler. erkenden kalkıp vazifemi yerine getirdim. şimdi gönül rahatlığı ile tekrar uyuyabilirim.
okul kursu.
(bkz: sabah seksi)
(bkz: simit) (bkz: kahvaltı)
akşam saatleri için bir kumsalda evlenme teklifi organizasyonu hazırlamanın gerekmesi. bunun hazırlıkları uzun sürdüğünden erken başlamak gerekiyor.

(bkz: https://www.hayatiminsurp.../kumsalda-evlenme-teklifi)
Hareketli bir cadde üzerinde gıda işletmeniz varsa mecbursunuz efendim. Hele bir de hava güzelse eve gitmesen bile olur.
Yeni bir keşif için neden olmasın?
Sevgili ile kahvaltıya gitmek.
Tabi önce sevgilinizin olması lazım.
Polis olmak.
Böyle bir sebep daha bulunamadı. Bulunursa haber verilsin.
Anne acıktım diyen bir çocuğunuzun olmasıdır.