1. 1.
  diziye -artık yüzü görünerek- bombastik bir yeniden giriş yapan karakter. gerçi oyuncu olarak çok beğendiğim bir eleman, ama daha önce hep kalın bilek falan görünce daha iriyarı bir eleman bekliyordum, ne yalan söyleyeyim. ama bu eleman bu rolü götürür, o ayrı konu.

  (bkz: çukur)
  2 ... usualsuspects
 2. 2.
  Kim olacağı konusunda uzun bir süre spekülasyon yapıldı. Daha ünlü isimlerin adı geçti ve dün itibariyle gördük ki harika bir seçim olmuş.

  Necip memili son derece başarılı bir oyuncu. Allah yolunu açık etsin.

  S02e02 sneak peek ile de gördük ki çıkarıp masaya vuracak.
  2 ... jardani jovonovich
 3. 3.
  intikam için lan intikam için! 15 sene önce benim evime saldırdılar lan! Sen daha bebektin. Hepsini indirdim. Patronlarını indirdim. Emir vereni indirdim. Ağababalarını indirdim. Dedelerini, amcalarını, çocuklarını indirdim laaaaan. Benim adım Cumali Koçovalı lan! Ben adamın amına korum. Ben intikamımı alırım lan!
  2 -1 ... n0k4
 4. 4.
  https://twitter.com/maybe.../1046856647665172485?s=19

  Sansüre yeni boyut getirmiştir.
  -1 ... eski bir ruya
 5. 5.
  Mahsun anam babam ile efsane sahnelerini bekliyoruz. Tam birbirlerinin kalemi iki karakter. Sümsük yamaç gitsin şarkı söylesin. Ulan selim bile assasin's creed gibi geziyor lan çukurda.
  2 ... jardani jovonovich
 6. 6.
  bir kahraman koçovalı etmez.
  1 -1 ... uzay muhtari
 7. 7.
  Poşet adamın flashbackinde selim ile otelden çıkan kahramanı görünce, cumalinin kendi öz kardeşinin katilini kim olursa olsun harcayacağını düşündüm ama sanırım sümsük yamaç ; " vartolu içeri sızıp karakuzuların uyuşturucu işini "patlatacak" o bize lazım " diyince cumali bir süre daha intikamını erteleyecek.
  ... jardani jovonovich
 8. 8.
  aliço ile bombastik bir eküri oluşturacaklar gibi görünüyor.
  4 ... usualsuspects
 9. 9.
  Son bölümde çatıda kovalandığı sahnede yerine çok daha zayıf olan dublörü "civelek koçovalı" geçmiştir. abicim biraz özen lütfen ya. tamam "parkur" yapak banliyö13 havası estirek demişsiniz ama o filmde eleman kendisi atlıyordu her tarafa.
  5 ... mel mel bakan gibson
 10. 10.
  Tam bir karizmadır. Evet.
  -3 ... oytunkaran