bugün

Nesildaş yazar. Hoş gelmiş.
(#15515107) bir fenerbahçeli olarak, onca tahriği ve taraftar üzerinde oluşturulan psikolojik baskıyı göremeyip, burda birilerine yaranmak için yorum yapacaksa, bir fenerli olarak ondan istediğimiz yorum yapmamsadır.

ne bekliyorsun? vaay bee çok delikanlı çocuk! demelerini mi?

bu adamlar taraftar işte. önce bi maçı izleseydin keşke kardeş.
(bkz: #15523304) alnından öpülesi yazar.
(bkz: #15523304)

bu ülkeyi, bu bayrağı, bu milleti yakıp yıkmak isteyen nankörlerden olmadığını açıkyüreklilikle beyan etmiş değerli yazar.

anlayan anladı kardeşim gerisinin koy götüne rahvan gitsin.
ya şimdi kızmak istemiyorum, gücendirmek istemiyorum ama olmuyor. *

iyi niyetli bir yazardır diyelim. tanımımızı yapalım bi hele.

yahu cumaliii? allahını seversen nedir olayın. *

bi kasma bırak yahu, bir fenerbahçeli olarak fener taraftarına laf sokuyorsun sonra yok yanlış anlasıldım dıyorsun entryi siliyorsun,

(#15515107)

(bkz: kürt üm ama bir türk ten daha fazla türk üm/@cumali firat) gibi yazılar yazıyorsun, sonra yok beni anlamadınız diyorsun.

ne bekliyorsun güzel kardeşim? yahu ne diyelim tamam söyle hadi onu diyelim?

diyeli mi çok türk çocuk yahu valla kral?

yok o zaman şöyle diyelim, ne kürt bee benden bile türk?

e peki kürt ne desin? bu acıklamandan sonra aydınlansın ve "vaaayyy adam haklı kıraolar dağılın " mı desin?

ne bekliyon kardeş apo imralıdan demeç mi versin amk " beyler cumali haklı bundan sonra herkes silahları bıraksın" diye?

yahu yazıyorsun düşünceni, insanlarda show olarak algılıyor dalga geçiyor, sana mı kaldı yanı, ünlü düşünür kürt aydın, kürt dostluk elçisi mi kesildin bro allahını seversen nedir bu olayın yahu?

geçende aynı şeyi fenerbahçe taraftarına yaptın, yok ben bir fenerli olarak kınıyorum, özür diliyorum o bu,

#15515128 al yazdık bi iki bişe ama anlamadın ki, hayır mesajlaştıkta be şivanım, civanım, alparslanım, başbuğum!

neyse şimdi sende, " anlaşılmadığım bu sözlükte durmam" deyip gitme de, beni kahretme, hakıkaten üzülüyorum sonra...

başarılarının devamını dılerım ne dıyım be guzel cumalim, olur inşallah herşeyin hayırlısı. *
arz eder.
9. nesil yeni yazardır. hoş gelmiş. *
arz ederim. *
güncel Önemli Başlıklar