1. 1.
  zammı birileri geçirdikçe ne zekat verebilirsin ne hacca gidersin. ben de sana acıyorum.
  1 ... adrian monk
 2. 2.
  beynini zekat olarak vermişlere dert olan tiptir.
  1 ... ocus
 3. 3.
  cami yok napalım.
  1 ... australia
 4. 4.
  Din kitlelerin afyonudur cümlesi boşuna söylenmemiş.
  2 ... son tahlil
 5. 5.
  tam yazacaktım bir şeyler, baktım shaktarv8 yazmış, direk başlıktan geri çıkıyorum.
  3 ... plasee
 6. 6.
  tek kalan beyin hücrenide bu tip işlere harcama çomar kardeşim allah muhafaza o tek beyin hücren de iflas ederse, nefes alma işlemini gerçekleştiremezsin. gerçi sizin türünüz fotosentez ve makarna ile hayatta kalıyordu demi, unutmuşum.
  1 ... defansagelsenize lan
 7. 7.
  kardeş sen çalışma niye çalışıp kendini yoruyorsunki git cumaya rızkı veren allah nasılsa patron değil yüce rabbim sana cumaya gittin diye gökten dolar yağdırır şüphesiz ki onun gücü her şeye yeter.
  1 ... napakyanii
 8. 8.
  'la bu kadar birbirinden alakasız iki konuyu nasıl bir araya getirip böyle bir başlık açtın vallahi helal olsun sana.

  Ayrıca cumaya gitmek dinın yapılmasını öngördüğü bir ibadettir. Gidip gitmemek şahsın kendine kalmış. Günahı da sevabı da kendisine. Sanane bundan sanane. Sen cumaya gidiyorsun da noluyor ülkeyi mi kurtarıyorsun iki rekat kıldın diye. Cumaya gidilince zamlar gelmiyor mu nedir yani.

  Ayrıca zam geldikçe senin "Güçlü" dedigin türkiyen ki özellikle tırnak içine aldım öyle birşey yok aslında. Büyüyüp gelişmiyor aksine gittikçe ekonomisinin kotulestiginin bir belirtisidir. Aptal andaval seni.
  ... ladylemon
 9. 9.
  Ulan beş vakit namaz kılarken, oruçları eksiksiz tutarken, fitreyi , zekatı, sadakayı aksatmadan verirken böyle hainlikler böyle gavatlıklar nasıl aklınıza geliyor ? Olm islam insanı güzelleştirir, ahlakını düzeltir, insanlara bir merhamet duygusu verir. Siz nasıl bir Müslümanlık yaşıyorsunuz ? Git ineğe tap, testis gibi yaşa.
  1 ... castlerock
 10. 10.
  (bkz: alakaya maydanoz)
  2 ... alkolik oldum