bugün

her hafta aynı fotoğrafları atıyorsunuz arkadaşlar, bir kere gittiniz 82 cumadır aynı fotoyu dönüre döndüre ekmeğini yiyorsunuz bence.

birazdan hutbeyle ilgili sınav yapacağım hepinize.
Dışarısı soğuk. içeriye kaçtık. Kedi gibi peteğin dibine tünedik sözlük. Cumanız hayrolsun.

görsel
selam ateist gençlik, yaşasın ateizm....
allah kabul etsin mübarek adam. peteğin dibini de kapmışsın hemen, camide bile zırtlanlığa devam.
Camide içeride sosyal mesafe kuralları uygulandığı için erken gitmek gerekiyor malesef. 500 kişilük cami 50 kişi alıyor.

işte bu yüzden petek dibine çökebilmek için erkenden gitmek lazım. Sonra namaza 2 dakka kala gelip seccadeyi seren ayaklı covid mümini pozisyonuna düşürüyorlar adamı.
Buraya atmadaki amaç teşvik. Şüphesiz Otobanda namaz kılanlardan en büyük farkımız ise petek.
cuma'da uludag'dayız.
börekçiyi cumaya giderken yakaladım adamın tüm böreklerini aaldım sonra diğer müşteriler geldi adam tam kepenki kapatırken dediler börek varmı adam kalmadı dedi ortamda gerginlik olmadı börek bigmeyene adsmdan son aanda börekleri aldım ama bunun cuma ile ne alakası var diytecekseniz adam cumaya gitmeden önce börekleri topladım. tek kelime ile çok saçma bir entry
görsel
Camide sözlük okuyup abdestini sakata sokanlar var. Titanic adlı yazarın serdar adlı yazara yazdığı şeyler rahmani değil tam şeytani. Abdest sakatsa namaz da sakat. Yine de Allah bilir tabi.
Nerde kalmıştık? Hayırlı cumalar sözlük.

görsel
Ses yapmayın.
serdarcım allah kabul etsin. ben bugün iştirak edemeyeceğim, hoca efendiye özürlerimi iletir, duanda bana da yer verirsin artık.
hacı yağı + kesif ayak kokusu konusunda mescit ve camiler yol katedebildiler mi?
Allah kabul etsin. Ülkemiz için dua edin arkadaşlar.
Selamın aleyküm. Hayırlı cumalar. Bu deseni hatırladınız mı?

görsel
haydi hayırlı cumalar sözlük, hepinizin bu başlığı şenlendirmeniz ümidiyle.
Allah cumanızı kabul eylesin. Hayırlı cumalar.
Aya neden gittiğimizi şimdi daha iyi anladım. Sübhanallah ibretlik paylaşım.
Seccadeyi nerede görsem tanırim. Allah kabul etsin.
serdarsl06 abinin seccadesini görmediğimiz bir cuma.
Hayırlı cumalar.
Edit: son anda yetişti galiba gördük.
Geldim geldim hayırlı cumalar.

görsel
serdar bu hafta ümmetle bütünleşmeyi reddedip dışarıda kılmış. sevabından keserler onu yaluğuz.
görsel
Biz de tiner çekiyoz. Millete helal olsun allah. Kabul etsin.
(bkz: sözlüğe bacağını atan erkeğin namusu)