bugün

Cumaya giden sözlük yazarlarının buluşma noktası.
görsel

Hayırlı cumalar Uludağ sözlük ahalisi.
Hayırlı cumalar sözlük kızları.
görsel
Hayırlı cumalar ahali.
Hayırlı cumalar.

Bunun reklamla ne alakası var. Icenler , gezenler ,her türlü resmi koyarken reklam olmuyor da hayır dilemek niye reklam olsun. Hayırlı işlerde özendirmek güzeldir ayrıca.
Benim yerime de dua edin
Sorarsalar "nerde" diye "çok işi var yarın gelcek" diyin.
görsel
hutbe nedir kanka. kopya ver de haberimiz olsun.
orda da kalın.

not: vip durumu. hak' kını da verin.
Recm ol.
allahu akbar!

görsel
Bu çocuğu gördüm namazda. Ben hutbede ki mikrofonum.
Hayırlı cumalar mübarekler.

görsel
görsel
Allah kabul etsin abijim.
allah kabul etsin arkadaşlar. yalnız solcu/kemalist/ateist tayfa ile her konuda hemfikir olup bu başlık altına entry girmekte ne bileyim, pek hoş karşılanmıyor sanki. sözlük ahalisinin geneli tarafından.

girdiği r.t.e, ak parti, ak partili siyasiler ve seçmenler hakkındaki olumsuz entryleri on yüz bin milyon artı oy alan arkadaşlar "cumadayız sözlük" deyince bildiğin linç yemiş.

ne tuhaf bir birliktelik lan bu. çok önemli konularda (din konusu) taban tabana zıt bir halde iken nasıl oluyor da başka konularda böylesine hemfikir olabiliyorsunuz inanın anlam veremiyorum! hani konu çok önemli.

ufak tefek anlaşmazlıklar olsa amenna. ama, dini inanç yani söz konusu olan.

gerçi, sorun sizde de değil aslında bende. bende tuhaflık var yani, bu tür detayları yakalayıp kafa yorduğum için. ehe. neyse, hayırlı cumalar eyyy solcu, ateyiz, kamalizler ve panpaları!
görsel

Hayırlı ve sosyal mesafeli cumalar olsun.
Bizim derdimiz ibadete teşvik olsa da varsın onlar şov bilsin. Allah bize yeter. O ne güzel vekildir.

görsel

Yerimiz sıcak elhamdülillah.
Selamın aleyküm ahali. Hayırlı cumalar.

görsel
allah kabul etsin hayırlı cumalar.
Ben bugün gidemedim. Geçen gün yanda bir dayı vardı çılgınlar gibi öksürüyordu. Bizim mahallede korona kırmızı noktada. Korktum. Sizlere Allah kabul etsin.
Hayırlı cumalar sözlük ahalisi.

görsel
içmeye olsa şimdi yarışa girmişti uğursuzlar görüyo musun in cin top oynuyo başlıkta.
Nazmiye abimizle katıldığımız etkinlik. Sis geriye kalan herkes bacommmdur.
Hayırlı cumalar.

görsel
lokum verirlerse bana gönderir misiniz?