bugün

ben gitmiyorum.
cuma namazı mı o da ne?
patrona 'ben cuma ya gidiyorum' diyip iddaa bayiine gidecem.

zındık sayılmam heralde.
ben perşembeden gidiyorum.
ortamlarda gidiyorum derim kim bilecek.

t: bir liste
valla ben 15 senedir gitmiyorum.
uludağ sözlüğün kafir yuvası olduğunu gösteren başlıktır.

ben de gitmiyorum.
ben raporluyumm..
hep giderim.
sözlükteki herkesi müslüman sanan yazarların oluşturduğu listedir.
Aynı zamanda her gün 5 vakit tomalmayan zındıklardır bunlar. Cumaya giden avrat çocuklarına hayırlı cimalar. (bkz: avrat ve kadın arasındaki fark)
Çok mu zor merak ediyorum cidden.
inancı olmayan ya da başka dine mensup olanlara lafım yok adamın çizgisi belli.

Ama inancı olduğunu söyleyen biri neden Allaha teşekkür etmekte bu kadar zorlanıyor.

Birisi karşılıksız bi hediye alsa bin kere teşekkür edersiniz ama kocaman adamlar gidip 5 dakikasını ayırıp Allaha teşekkür etmiyorsunuz.
Vaktim yoktu şuydu buydu falan bahane edip durmayın artık inancınız varsa imkanınız da vardır.

tek sebebi üşenmeniz. üstünüzdeki gafleti geriye atıp bi iş yapamamanız.
Sadece namaz için demiyorum bak bunu müslümanlar olarak genelimizde var bu uyku durumu herkes stabil yaşıyor hareket yok amaç yok ot gibi yaşayıp ölüyoruz.
namaz yok kitap okumak yok seyahat yok bi iş başarmak araştırmak yok. yok da yok.

bu kadar zor değil emin olun.
Gitse size ne, gitmese size ne şeklinde cevap verilmesi gereklidir. Sanki cuma namazanı kendini allah zanneden bu hıyar ağaları için kılınıyor.
ben de listede yokum. darılırım valla.
görsel
Yeni zellanda'dan bildiriyorum.bugün cumartesi.
bu listedeyim. abdest almak bu soğukta zor geliyor.
haylı kalabalık zındıkların listesidir. ben aralarında yokum evet...
vayy bu kadar var mıydık burada? gözlerim yaşardı kafir kardeşlerim benim. fırıldak olmaktansa zındık olmak iyidir sayın yobaz. kıblenizin saray oldugunu hepimiz biliyoruz. şimdi yallah cehenneme. ya da yakından arabistana da gidebilirsin.