1. 1.
  hayati boyunca cumaya giden adam. 5 vakit nerede? insanlari cehenneme atacagimiza konusmaya yuzumuz olsun. turkiyenin ilimli islamdan kurtulmasi sart. babam is yerinden aradi cumaya git diye 17.17 de ayni sekilde farz olan ikindi okunacak ama aramayacak.
  2 -2 ... professor chaos
 2. 2.
  Ya solcudur ya ateist ya da her ikisi.
  1 -4 ... vazgectim
 3. 3.
  ulan ne korkmuşsunuz öbür taraftan. yok biz yanarken paşa şezlonga uzancakmışta yok ayaklarını suya sokacakmışta. birincisi önce insan ol paşa, ibadetin daha sonra. ya yoksa öbür taraf yazık la o zaman size.
  -1 ... fc yallah
 4. 4.
  Ulan her boku yersiniz agzinizdan kufur eksik olmaz onunuzden gecen guzel bi kizin kicina agzi salyali bakarsiniz basimizdakiler gibi calip cirpar dindar takilirsiniz he bide cehenneme gidecegimi belirlersin bu sefer sen yanarken ben cennette sezlong acip agzimdan su aticam dersin guluyorum sana.
  1 ... guns n sex
 5. 5.
  bayram namazlarinida itina ile takip edip kacirmayanlarin da dahil oldugu gruptur. hadi allah sevabinizi arttirsin.
  ... cokrahatim
 6. 6.
  kimseyi zerre kadar ilgilendirmeyen insanlardır.
  1 ... foska fiske
 7. 7.
  namazını evde hz. muhammed'in kıldığı gibi kılıyor olamaz mı.

  biliyorsunuz emeviler döneminden itibaren camiler siyasi rant için kullanılmaya başlandı. hz. muhammed hiçbir zaman vaazı sünnetle farz arasında yapmamıştır. namaz bittikten sonra işi olanlar gidebilir, işi olmayanlar vaazı dinleyebilirler demiştir. emeviler dönemine kadar da bu böyleydi.

  emeviler ise vaazları sünnet ve farzların arasına denk getirerek zorunlu tutmuş ve üç cuma üst üste gelmeyenlerin dinden çıktığı yalanını ortaya atmışlardır. ayrıca yaptıkları bu zorunlu vaazlarda da allah'ın ibadethanelerinden ehli beyte ağza alınmayacak küfürler ve hakaretler etmişlerdir. bunu çoğu ilahiyatçı ve din alimi bilir ancak çok azı dile getirir. işte bu nedenlerledir ki islamın bazı mezhep ve fırkalarında mesela alevilik ve caferilikte cumaya ve camiye gidilmez. onların toplanma yerleri o nedenle farklı isimlerle adlandırılır. cemevi, cem yeri vs. ayrıca son dönemde bazı ilim sahibi ilahiyatçılar ve hanefi mezhebinden de çoğu kişinin cumaya gitmektense evinde namaz kıldığı bilinmektedir.
  1 ... narsist prens
 8. 8.
  bayram namazına gidenlerden daha azdır.
  ... kartalbey
 9. 9.
  şüphesizki cehennemde cayır cayır yanacak tiplerdir. net..
  2 -2 ... frank lucas
 10. 10.
  Şeyhim bana cennetten tapu verdi. Zorluk çıkarırlarsa selamımı söyle yeter dedi.
  1 -2 ... gokdelende kapici