1. 1.
    cuma günleri namaz saati marketi kapatarak insanları mağdur eden yobaz marketlerdir. o an bayanlar ve cuma namazına gitmeyen insanlar da olduğu için marketi kapatarak insanları mağdur etmek hoş değildir.
    20 -30 ... merveyitavla11
  2. 2.
    bi saatte kimse ölmez cuma bütün inananların bayramıdır.
    elbette bir bayram hüviyetinde o allah için kutlanmalıdır.
    16 -11 ... ruzhan
  3. 3.
    burası ingiltere değil .

geldiğiniz yerler de ezan okunmadığı ne kadar da açık .

hadi bakim geldiğiniz ülkelere naş .

bu ülke de yüz yıllardan beri ezan okunuyor çünkü burası müslüman bir ülke ve öyle de kalacak .
    11 -16 ... tiamat
  4. 4.
    Bi de öğle tatili ayağı yazmıyorlar mı. He amk çalışan hak ve hukukuna o kadar saygılısınız ki her öğlen kapatıyonuz dükkanı.
    6 -9 ... vigilante8
  5. 5.
    Cuma günleri öğlen market alışverişine çıktığım zaman, bu orospu çocukları yüzünden market bulamıyorum. be kardeşim git, gitme demiyorum da hiç yoktan çırak,bayan felan koy kasiyer olarak çok mu zor?
    6 -7 ... gollummmm
  6. 6.
    Çalışanların çoğu kadın oluyor genelde bazı marketler o elemanları bırakıyor bazıları yapmıyor

Yapmama sebepleri şu: bakın dine ne kadar önem veriyoruz, cuma namazı diye kapattık böyle biline

Bu ülke de markette olsan din satar kardeşim. Adam ürün sattığı gibi din de satmalı ki satışlarına zeval gelmesin.
    4 -7 ... keyf kahyasi
  7. 7.
    Sizde migros'a gidin.
    4 ... gaddar davud
  8. 8.
    kafaya bak kafaya ben namaz kılmıyorum kimse kılmasın .

sizin ben bencil kafanıza tüküreyim .

zaten o kafa yüzünden kepaze olmuyormusunuz .

daha beter olun lan daha beter .

bu yetmez .
    5 -3 ... tiamat
  9. 9.
    Cuma vakti ticaret haramdır diyen dininin, gereğini yapan bir işverendir. Helal olsun. işçisinin ibadet özgürlüğüne müdahale etmemiş insan haklarına saygılı devlet ilkesi gereğince hareket etmiştir.
    7 -2 ... uyudukca uyuyan adam
  10. 10.
    gavur vadan hayinlerini sinirlendiren * adam gibi adam marketlerdir. aslında cuma direkt tatil olmalı, cuma vakti de dükkanlar kapalı olmalıdır. bir saat market kapalı olsa ölmezsiniz heralde gün boyunca açık zaten.

yobaz biziz, en güzel taraflarımızla biz *
    1 -2 ... kazangap