1. 11.
  Bizim namazımız bu zındıkları niye geriyor?
  4 -2 ... zahana
 2. 12.
  yok yaaa !

  camiye yardımı nasıl toplayacağız. acımızdan ölelim mi ?
  1 -2 ... teflon
 3. 13.
  sıfır beyin sahibi çomarlar anırıyor gene 'namaz kılmayanı neden ilgilendiriyor' muş. beyinsiz siz orada virüsü kapınca anında orada mı gebereceksiniz a beyinsiz, oradan çıkıp binlere milyonlara bulaştıracaksınız.
  3 -3 ... narcomedian
 4. 14.
  ben bu halkı tanıyorsam, insan ölümleri artana kadar böyle bir şey olmaz. en son noktada da fetva ile iptal ederler.
  ölenler şehit ilan edilir.
  3 -2 ... aklimakomikbisigeldi
 5. 15.
  isteyen gitmez kardeşim cami kapısına kilit vurulacak hali yok. devlet veya diyanet en fazla önere bilir, tercih halkındır. boş lakırdıya gerek yok.
  -2 ... abuzerefendi
 6. 16.
  Kimse de demiyor ki toplu taşıma araçları iptal edilsin. Diskolar, barlar, eğlence merkezleri kapansın. Ama cuma nazmazı iptal edilsin.
  Edit: adam ekenomiyi düşünüyor Ama canını düşünmüyor.mantık çerçevesinde bakınca inançsız biri olarak ekonomiyi kurtaracaksın ama o kurtulan ekonomiyi göremeyeceksin. Şimdi ben inançlı biriyim bende belki öleceğim ama inancım gereği bana göre doğru birşey yapacam ebedi bir hayat için.
  Bende senin zekana hayran kaldım. Mukayese yeteneğin bir harika.
  6 -3 ... blood4686
 7. 17.
  Kimse demiyomuş ki disko bar kapatılsın, yoo Ben diyom zaten barlar felan boş olmuş ama butun barları, kafeleri, restorantları, marketleri kapatırsan ekonomi felc gecirir, ayrica kimse butun camiler kapatilsin demiyo sadece cumbur cemaat gidilen Cuma namazında kapatilsin deniyo.neyse bu dindoşlara bi şey anlatılmaz, harbi aşırı zeka.
  1 -4 ... hercool
 8. 18.
  Hadi Cuma namazında bizbizeyiz. Esas tehlike Antalya alanya bodrum marmaris kuşadası v.b. diğer tüm tatil bölgeleri. Çünkü hepsine yurtdışından uçakla yabancı turist gelecek. Muhtemelen de virüslü hasta olanlar da. Kimse onlardan bahsetmiyor, naber? Niyekine?
  3 ... gazeloglu
 9. 19.
  bahaneye de bak. samimiysen meyhaneler kapatılsın başlığı da açsana. onlarca sarhoş kapalı ortamda hem de alkollü, her türlü hastalığa açık. ama namaz iptal olsun bahanesiyle herkesin elini yüzünü yıkayarak girdiği cami kapanacak bir de daha çok hayal görürsünüz siz.
  4 -3 ... masklavi
 10. 20.
  Zorunlu değil. Kazasını kılarlar. Tasa etmeyin. iptal edilmesin fakat cumaya gitmediler diye de cemaate laf söylenmesin.
  ... uzay muhtari