bugün

malesef bugün benimdir. üzüntüsünü yaşıyorum içimde o ayrı.
gayrıciddi bayram namazına gitmediği de bilinen zındık insandır.
lakayt lakayt cumaya giden insandır.
ayni insan sabah namazinida kilmadi ama ne bi tenkit ne bi baslik.
ciddi ciddi hristiyan ya da musevi olan insandır.

amına koyim din desen onlarınki de din, kitap desen onlarda da var cennete bir bizim müslümanlar gidecek. sikeyim sizin mantalitenizi ben. birde utanmadan "incil bozuldu abi allah'ın gönderdiği gibi değil" diyor. nedenini sorunca "abi kaç yıl önceki dalga illa bozulur yani" ulan incil kaç yıl önceki dalgada kuran dün mü indirildi?

bu kadar salak adamla cennette takılacağıma gideyim cehennemde cayır cayır yanayım daha iyi zaten.
normalde kilmasan bile cuma namazina git be kardesim denen insandir. sonuc olarak erkegim diye ortalarda dolasmakla olmuyo davranislarla belli etmek lazim bu da bir adimdir.
müslümansa imanında yani inancında eksiklik olan veya bir takım engellemeleri olan insandır. ruhsal bi bunalım yaşıyor olabilir . kendini gerçekleştirme çabaları içinde yorulmuş olabilir. aklı ve ruhu farklı yönlerde ilerliyor olması kuvvetle muhtemeldir. içerisinde derin bir iman sancısı bulunduran insandır. müslüman değilse açıklama yapmaya gerek dahi yok ...
ulan insan gibi teşvik edeceğinize şöyle yanacaksınız böyle yanacaksınız yapmayın şunu ya insanları soğutuyosunuz haberiniz yok.
Recmedilsi gereken küstahtır.
idamı vaciptir.
Kadın olma ihtimali çok yüksek olan insandır.
en güzel duyguların insanıdır. haftada 1 gün bile olsa hayatından 15 dakikayı anlamsız bir şeye harcamak istemiyordur. haklıdır, akıllıdır.
cehennemde çatır çatır yanacağını sananlara kimin cennete gideceğine sen mi karar veriyorsun yetkiyi kimden aldın diyerek ciddi bir şekilde cumaya gidemeyen acil servis çalışanlarıdır. acile gelen hastaya doktor cumada diyemeyeceğinize göre gayet normal bir insandır.
Hiç seksi bulmuyorum kendilerini.

(Ne alakaysa artık..)
son üç haftadır uyku tatlı geldiğinden benimdir. allah affetsin. amin.
cuma namazı vakti başlık açan bir trolldür.
herkesin hür kararı ama neden bu kadar korkuyorlar anlamıs degilim.
asla gitmem, gitmesini istemem....
yazık
anormal tipler.
devamsızlıktan kalmıştır.
Ya osbirci bi ergendir ya hakkaten uyanamamistir ya da yavsaktir.
iki cumayı daha geçirirse kalbi mühürlenir.
bilerek gitmeyen insan dini hükümlere göre cenaze namazının kılınması caiz değildir.
Bir cumamız var ya. Ona da gitmesek olur mu ya bu nasıl bir zihniyettir.
Yolsuzluk, yalan söylemek haramdır.
Devleti yönetenlerin millet açken, işsizken, refah içerisinde yaşaması dine aykırıdır.
Başörtüsü takıp her haltı yiyenler cehennemliktir.
Zinayı serbest bırakan bir yönetim islama hizmet etmiyordur.
Gibi şeyler söylese Allah adına hak adına kuran adına imam
O zaman namazı kıldıranları değil
Namaza gitmeyenleri eleştirebiliriz.
Niye bunlar islamda yazmıyor mu? Hangi dini yaşıyorsunuz?
Sizin istediğinize inanıp istemediğinize inanmayacaz mı
Oldu canım. Önce doğruları ve gerçekleri söyleyin. Allahtan kurandan başka kimseye itaat etmeden. Kimseden korkmadan. islam bunu söylüyor
inanmıyordur.
Zaman kaybı .