bugün

akp nin kimsenin oyuna ihtiyacı yok .

chp yada hdp gibi oy fukarası particiklerle karıştırmayın .

camiyle alakası olmayanlar camiye gitmezler bu arada .

ama iftira atarlar çünkü işleri bu .
Muhtemelen kansız bir puşt olarak sürdürdüğü hayatına o şekilde devam edecek olan imamdır!

Gitmeyin evinizde kılın veya is yerinizde 3-5 kişi cemaat yapıp öyle kılın korkmayın birşey olmaz.
Hem 5000 maaş alıp hem caminin lojmaninda kalıp hemde asgari ücretli vatandaşa şükret gardaş diyen sarıklıdır aynı zamanda.
size güzel şeylerden bahsediyorlar akıllım.
gidin bayram namazına cuma namazına zavallım.
telefona kaydetseydin de inansaydık dediğimiz yalandır. at yalanı s2yim inananı.
ne yapacaktı ya? teröre destek veren kemal'e mi oy isteyecekti?
seloya mı oy istesin? meral'e mi?

bu ülkede camiler ahır yapıldı. imamlar asıldı hepsi zor süreçten geçti. tabiki de akp ye oy isteyecek. doğru yolu gösteriyor size.
Müptezel %50 +1 yoksa siyasete bulaşmayın diyor savunması da göt falan olmak. Ulan sizden ala göt var mı memlekette? Çoğunluk azınlığı göt ediyorsa hıristiyan olun! Reisiniz onu emretse yaparsınız zatem omurgasızlar sizi.
Ülkemi seviyorum evet. Başımızdakileri seviyor muyum? Orasını allah bilir. Onlar dinlerini seviyorlar mı? Dinin hukukunu uyguluyorlar mı? Adaletliler mi? Onlar bizi seviyor düşünüyor kayırıyorlar mı? Açtırmayın benim ağzımı cuma mübarek gün. Kılın namazınızı bakın işinize. imamların hepsi imam olsaydı, ülkede bilmem kaç bin genç ateist deist dinsiz olmazdı. Herkes işini yapsın. Minberden siyaset yapmasın.
yaptığı işi kötüye kullanan, istismar eden şahıstır. siyaset caminin kapısından dışarıda kalmalıdır. insanlar camide birlik beraberlik içinde , çekişmelere, dünyevi ihtilaflara meydan vermeden gönül rahatlığıyla biraraya gelebilmeli ve ibadetlerini eda edebilmelidir.
kiliseye gittim papaz cehape'ye oy istedi diye gocunmaktır.
bir daha da günah çıkarmaya falan gitmem dedirten kartezyen felsefedir.
adam kırk yılda bir camiye gidiyor onda da imamdan şikayetçi olup daha uğramam diyor.

lan olum zaten 5 vakit namaz kılsan, hadi 5 valiyi geçtim cuma'ları kaçırmasan chp ye oy vermezsin hoca yı da bağrına basarsın.
islamı kendi emellerine alet etmiş olan kafir imamdır. derhal katledilmelidir.