bugün

beklenilen ankettir.
(bkz: sizin gibi gençleri pistlerde görmek isteriz)
1.5'te olur, 1.6'da olur hata source bile olur diyerek dahil olduğum gruptur. **
Müzeye kaldırılmaları için kampanya başlatılmalıdır. Fakir misiniz nesiniz anlamadım ki. CS oynayan mı kaldı?
(bkz: kuyruk yagi)

3-5 kişi olduğu takdirde mini bir cs 1.6 online buluşması yapabiliriz. Talep çok olursa sözlüğe özel server alabilirim.
3 yildir geceli gunduzlu oynarim. Adminligimde bulunmaktadir.
Hala çocukluktan çıkamamışlardır. internete de gidelim masa açtıralım cs atalım isterseniz.
nostalji için arada oynarım şu an cs go oynuyorum.
cs source oynasam da arada oynamıyor değilim.
Arada sırada arkadaşlarla hamachi üzerinden oynarım.
eko kal çekme dendiğinde yandaki gavatın armorsuz mermisiz famas çektiği oyundur.
hani sahura kadar kasalım.
Eğer iki hs'den sonra abi wall yaaa .s.s kapat la walli diyecekseniz oynamam (bkz: swh)
efsaneler eskimez. cs 1.6 ve gta vice city ilk günkü kadar zevk veriyor.
türklerle oynamamalarını tavsiye ettiğim yazarlar. her türlü oyun platformunda olumsuz yönlerimizle kendimizi belli ediyoruz.
20 lira verde bi cs go oyna bizde zamanında 1.5 oynardım ama eski tadı yok kardeş.
Benimdir. Hatta daha yarım saat önce 4-5 el atıp çıktım. Cs go' da oynuyorum ama 1.6'yı unutamam, unutturmam azizim. Az mı bu oyun için ders kırdık parasına oynadık? Arkada sagopa çalardı dust2'de mer'den akardım. Hey gidi hey.
(bkz: anılar)
(bkz: anılarımız)