1. 1.
    öz eleştiri yapmaması, kendisinin ve arkadaşlarının haksız olduğu bir konuda bile haklı olduğunu savunması, ciddiyet gerektiren zamanlarda bile şamatayı ön plana çıkarması ve kendisinden yaşça büyük insanlara hoş olmayan hitaplarının yanı sıra nickini eleştiriye tahammülsüzlüğünü gösterecek biçimde sol frame' den engelletmesi ile kendini belli eden ve kalp kırarak üzen tutum.
    kendisini donuza ekleme sebebidir ayrıca. umarım bir gün her zaman haklı olamayacağı gerçeğini fark eder. thomas alva edison gibi bir dahi bile '' hatalarımızdan ders almalıyız '' demişti. kendisi bunu hiç mi demeyecek ? mutlu ama uzak olsun.
    5 -7 ... elmander vs kewell
  2. 2.
    Bunu elmander vs kewellin söylemesi. Evet üzücü bir durum.
    3 ... taksiadam
  3. 3.
    ancak kendisinin ve kendisi gibi öz eleştiri yoksunu, eleştiriye tahammül edemeyen panpalarının savunabileceği, kesinlikle insanın kalbini kıran tutum.
    ayrıca daha önce de beni kırdığı halde kendisini savunmaya devam etmiş biri olarak kendisine kırgınlığım büyüktür. bir gün gelip bu yanlışından vazgeçer ve özür dilerse kabul ederim. o zamana kadar mutlu ama uzak olsun.
    1 -3 ... elmander vs kewell
  4. 4.
    Ah Elmander! Nick altıma yazdığında sola gelmemesi sonucu yazdıklarını, millet görsün diye başlık açıp tekrar dile getiren Elmander...

Sana daha önce de dediğim gibi bir kez hakaret ettim am delisi bir adam düz duvara tırmanıyor diye, ve bunun sonucunda pişman olup özür diledim. Sonuçta kocaman adamsın.

Kendinden 13 14 yaş küçük olduğumu belirtip bana abi demiyor ismim ile hitap ediyor diyorsun, sikimsonik bir olayı buraya yansıtıyorsun bu ne kadar yaşına göre davranış sorarım?

Eğer eteğimiz de ki taşları dökeceksek eteğim taş dolu, hepiniz dikkat edin o taşlar beyninizi yarmasın.
    8 -8 ... crybaabyyyy
  5. 5.
    tamam da o kim?

kafamızı duvarlara vurup halının üzerinde mi yuvarlanalım?

ne yapmamızı bekliyorsunuz?
    1 ... epsilon pi
  6. 6.
    Böyle bir başlık açılması bile kahkaha attıran bir durum.

Ve halen yazmaya devam ediyor.
    Abicim, sen hastasın. Tedavi ol.

Biri şuna kadın bulsun bunlar hep kadınsızlıktan.
    2 -2 ... crybaabyyyy
  7. 7.
    haksız biçimde kalp kırıcı çıkışlarda bulunup haksızlığını kabul etmeyerek yanıt vermeye devam etmesi ile iyice üzen tutum. haklı olarak çok kırgınım kendisine.
    3 -8 ... elmander vs kewell
  8. 8.
    Enerji emen, sürekli ağlayan 38 yaşında ki bir adama karşı haklı tutumdur.

Burda ki haksızlık, 38 yaşında ki bir büyüğün 24 yaşında ki birine sürekli sataşmasıdır.

Yallah başka kapıya.

Ed: bu herifin derdi haksız olduğu halde birilerinin ondan özür dilemesini istemesi. Dilemiyorum amk. Daha çok beklersin.
    12 -2 ... crybaabyyyy
  9. 9.
    ne dediğini bilmem ama, seni ağlattıysa kesin haklıdır.
    5 ... biyrunefenim
  10. 10.
    Ne yapmış bilmiyorum ama oh ne iyi yapmış. Canıma değsin.
    7 ... rana macrocnemiss