1. 1.
    Nick altını moderasyona kapattırıp, eleştirilere tahammül edemeyen ama milletin nick altında havlayıp istediğini söyleme hakkını kendinde bulan yuuzır.

Hayır yani anlamıyorum bu durumu; yani sen ve senin gibiler nick altlarını kapattırıp başkalarının nick altında millete saçma sapan şeyler söyleyerek kendi çaplarında trollük yapmaya mı çalışıyor yoksa milletle tşk mı geçiyor orasını anlamadım.

ama benden sana izin, atış serbest istediğini yazabilirsin. senin gibi zavallı ve özgüvensiz bir kişilikle muhattap olacağıma kafamı kırarım daha iyi, bil istedim hahaha.
    10 -12 ... daisy jophiel
  2. 2.
    Bacım sen fitneci misin?

Her bokun altından sen çıkıyorsun. (Dayzişopyel)

Ergenlere dayanayım diyorum da sen yırtık dondan çıkar gibisin.

Şaka gibi.
    8 -2 ... sanal ses
  3. 3.
    Yaşça büyüğüm o yüzden polemiğe girmiycem siz girin artılarım ben burdan.
    4 ... denizdebogulanbalik
  4. 4.
    itin köpeğin orospuların ve daha dünki bebelerin nick altında havlamasını istemediği için nick altını kapattıran, ve genelde bilgi içerikli entry girerek polemikten uzak kalan ama ara sıra hak edene hakkını vererek tokat manyağı yapan yazar.

Ayrıca çirkin olduğumu ve koca bulma amacı ile sözlüğe geldiğimi öğrendiğim için bir gülme geldi ahahahah.

Ed: ayrıca sana küçük bir tavsiye, çocuk. Ders çalış, hayalinde ki mesleğin bim kasiyerliği olduğunu sanmıyorum. Burda takılarak iyi bir bölüm kazanamazsın.
    6 -7 ... crybaabyyyy
  5. 5.
    ay yeter çıldireceğim ver artık şuna gönlünü.
    2 ... stroszek
  6. 6.
    inşallah kızdır.
    3 ... sapnu puas
  7. 7.
    Beddua mı ettin elmander, telefonum çalındı hiç senin aptalca kaprislerin ile uğraşamam diyen yazar.
    4 -2 ... crybaabyyyy
  8. 8.
    (bkz: elmander ws kewell) adlı abazanın gizliden hoşlandığı kezbandır. yoksa bir insan neden aynı başlığı her gün uplar ki? haha.

al birini vur ötekine ikisi de çöp.
    7 -1 ... ernesto doqukan guevara
  9. 9.
    Elmander 40 yaşına gelmişsin uğraştığın şeylere bak. Seviyorsan git konuş bence.
    6 ... atakan jk 1903
  10. 10.
    bugün benim hakkımda bir başlıkta bir şey söyledi ofiste olduğum için cevap veremedim. benle uğraşıyor felan diye bir şey yazıp silmiş. sürekli nik altıma gelip yazan sensin hadi bunu da geç senin kim olduğunu bile bilmiyorum. her başlıkta benim hakkımda konuş, nik altı gir sonra yalan konuş.

edit: bu kızın kim olduğunu bilen var mı feyk mi yoksa eski birisi mi ?
    1 -5 ... ernesto doqukan guevara