bugün

son birkaç yılda popülarite olarak c. ronaldo'nun öne geçtiği karşılaştırma. ama bence zlatan daha iyi.
http://video.google.com/v...ei=M1FhSJTcB4TO2AKksqXfDA
nike'ın joga bonita reklamlarında eric cantona abimiz tarafından çarpıştırılan ikilidir. oynadıkları pozisyon farklı olmakla birlikte zlatan her zaman 10 numaradır.

http://video.google.com/v...ei=S1VhSMiUOqb82gK78uilAw
bence gayet de yapılabilir bi karşılaştırma. biri libero, diğeri de kaleci değil ki. ikisi de ofansif oyuncular.

ha sonuçta ronaldo zlatan'ı hoplatır tabi ki.

transfermarck'a göre de ronaldo'nun fiyatı 60 milyon euro, zlatan'ınki 45.

edit: dostum, biri manav, öbürü kasap değil bunların. ikisi de futbolcu. "karşılaştırılamaz" diye mahkeme kararı çıkar, sileyim bu entry'yi.
kendine has tarzları olan iki oyuncu. bence zlatan bir çok konuda ronaldodan daha iyi.. kapışsalar falanb her türlü döver yani, adam 17 yaşında siyah kuşak almış. ha, bir de o fantastik golleri yok mu ahah. ronaldodaki istikrar ibrada olsa hiç affı yok dünyanın en iyisi olurdu..
ibrahimovic iyi çocuk ama çevresi kötü.
hertürlü eski ronaldo diyorum ben.
milli takımları için karşılıklı oynadıkları dünya kupasına katılma maçı olan portekiz - isveç maçlarını mahalle maçlarında , mahallenin en iyi 2 iyi futbol oynayan abilerine benzettim. sanki diğer oyuncuları kendileri seçmişler hissi veriyor insana. ikilinin galibi cristiano oldu bu arada. tüm mahalleye baklavayı ibra ısmarlayacakmış.
Ronaldo eskitir.
ronaldo'nun ibra'yı denemesiyle son bulmuştur.
Ronaldo once orta sahadan rovesatayla gol atsin, sonra konusuruz.
takımlarının gerisini siktir edip dünya kupasında ülkelerini temsil etmeleri gereken ikl inanılmaz futbolcu.
Ronalda bir tık öndedir.
Ikisini de izlemek zevktir. Ibra kuzendir, ronaldo amcaoglu.
Hesaplari ibrahimovic oder.
3 2 biten vs.
Gelmiş geçmiş en güzel 100 golün 25 inin sahibi olduktan sonra Ronaldo kıyasa dahil olabilir.
duygusal adam vs kendine fazlasıyla güvenen adam karşılaştırması olmuştur.
siktiret kapışmalarınıda ikisininde portekiz milli takımında olduğunu düşünsene hacı dediğimdir.neden böyle nadide yetenekleri birbirine kırdırıyorsunuz kardeşim yaz sabri vs selçuk şahin onlar birbirini kırsın türk futbolu kazansın.
iş bu başlık, futbolun takım oyunu olduğunun açık göstergesidir. ibra'nın yetenekleri çok şeye gebe olsa da, bir portekiz'i geçmeye kadir değildir.
ikisi de son derece kibirlidir.
zlatan android gibi oyuncudur. adam robot gibi muthis, ronaldo son dakikaya kadar vazgecmeyen hirsiyla daha insancildir.
tip olarak dersek uzun sacli hali ile zlatan daha iyi.
Ibra santrafordur ronaldo açık.

Güzel gol karşılaştırmarı yapanlara vicdan diyorum. Gören de ronaldo, messi gibi ceza sahasında plase vuruyor sancak.
zlatan imkansızı gol yapar.ronaldo olmak ise zaten imkansızdır.
süslü ifadelere gerek yok.
açık ara tabii ki cristiano ronaldo' dur.

Zira o adamda Allah vergisi bir yetenek var.
(bkz: #21975597)