bugün

Bir stadyum dolusu juventus taraftarının alkışını almış olan goldür.
Messi'nin boyundan yukarı zıplayıp havada asılı kalıp, rövanşata golü attı adam.

Hala bu adamı messi ile kıyaslayan varsa gitsin euroleague izlesin amk. Messi de neymar gibi adamlarla kapışsın.
Messinin o golü atabilmek için nasa ve amerika başkanı dahil yetkili herkesi devreye sokması gerekir.
Olm messi ile karşılaştırmak ayıp artık.
Ronaldo dünyanın en iyi golcüsüdür evet ama messi dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcusudur.

Onca adam izledim, messi çok başka.
CEnk tosun'un benfica'ya attığı gol hiç değildir ama sağlam goldür.

italyanlar bile ayakta alkışladı.
Şapka çıkarılır bu gole mikemmel.
tarihe geçecek bir goldür.

öyle halı sahada oynamaya benzemez öyle maçlarda oynamak.o gol birçok spor programının jeneriğinde yer alacaktır.

tıpkı takımın teknik direktörü zidane´ın gelişine vurarak attığı ve türkiye dahil her avrupa spor programının jeneriğinde yer alan- hepiniz bilyosunuz o golü- gol gibi.

ki bu, o golden bile daha ustacadır.
PC oyunlarında bile atılması Çok çok düşük olan estetik bir goldür Milletçe alkışlıyoruz.
her hafta biyerlerde atılan rövaşata gol, ptt 1. ligde bile atıyorlar.
Whiskas ödüllerine layıktır.
bücürcülerin uygun yerlerinde patlamış olan goldür.
fenerbahçeli Deivid de Souza nın chelsea ye attığı golün yanında sıfırın altı goldür.

http://www.youtube.com/watch?v=VSpqpd57eUA
biz merdiven ile 2 mt.yukseklige çıkıyoruz adam röveşata yaparken yükseliyor .normal adam değil,dünyanın en çalışkan futbolcu su olduğu kesin bilgi .
messi'nin ellerini uzatarak yetişemeyeceği yükseklikte, topa tepik atmak suretiyle yaptığı eylemdir.
Alex'in ve ibonun ingiltereye attığı golden sonra en iyisidir. PTT diyen var amk, adam Şampiyonlar Ligi'nde dünyanın en iyi defansina ve kalecisine atmış golü hala balon muamelesi yapıyorsunuz.
Hiç rövaşata gol görmemiş ergenleri heyecanlandıran gol. Bunun daha iyisini Servet Çetin de atmıştı. Açın izleyin. Ümit karan bu hareketle pas bile atardı.
muhteşemdir.
görsel
Gol değil bir sanat eseri gibi adeta
Alex beybimizin samsuna attigi gole benzemekte.
Hemen hemen aynı estetiğe sahip goller her hafta farklı liglerde oynanan maçlarda atılıyor ancak atan kişi cr7 olunca tüm dünya izliyor. Tabi Mükemmel bir gol olduğu doğru.
Alex de souza‘Nın 2005-2006 sezonu’nda Samsunspor‘A attığı golün bir level altıdır. Tabi Alex golü Türkiye liginde attığı için Fenerbahçe taraftarı ve dönemin Samsunspor kalecisi haricinde hatırlayan pek kalmadı.
Yok her yerde röveşata atılıyormuş da sıradan golmüş de. He amk he. Öncelikle golü nerede kime atıyorsun? Dünyanın sayılı savunma oyuncularına sahip ve çok sağlam kalecisi olan takıma bu golü atmakla cem canlı, haydarlı takımlara atmak sizin gözünüzde aynıysa bir şey demiyorum. Avrupada juventus u tutan biri olarak ayakta alkışladım.
buffon u emekli eden goldür.
(bkz: düşman götüne)

kusura bakmayın ama anlatacak başka bir deyim bulamadım..