bugün

sonunda gerçekleşen transfer.

▪️ Sezonluk minimum €200M maaş.
▪️ 7 yıl için yaklaşık 1.5 Milyar dolar alacak.
▪️ 2.5 sezonu futbolcu olarak, kalan süre kulüp elçiliği.
(Marca)

görsel
görsel
görsel

https://twitter.com/tribu...tatus/1606047446525792256
para senin amk emi...
Ronaldo kendi kendine artık benden bu kadar dediğini gösteren transfer. Evet.
1,5 milyar dolar ne çıldıracağım yav. eserinle gurur duy kapitalizm.
Senin vizyonuna sokayım amk. Daha 2 sene Avrupa'da taş gibi oynardın. Lan 700 sülalesine yetecek para kazandı zaten, gel cimbomda oyna.
Amk araplar futbolun içine etti artık.
ne oldu hani cincona geliyordu ?
Galatasaray taraftarlarını uykudan, rüyadan uyandırmış transfer. Ronaldo gelecek diyorlardı hayalperest herifler.
para için gitti diyenler adamın toplam serveti 148 milyon avro bilginize. bana göre bu transferi kariyerinin sonu oldu ve bunu zaten kendisi istedi. suudi arabistan gibi şerefsiz ülke tanımam bu yüzden tarafsız bakarsak biraz hüzün vericidir.
ronaldo'nun kazanacağı para

• €200M / yıllık
• €16.67M / aylık
• €3.888M / haftalık
• €555,555 / günlük
• €23,150/ saatte
• €386 / dakikada
• €6.5 / saniyede
Adamın kafasını kesmezlerse iyidir amk. Tamamen islama aykırı yaşıyor zina var içki var kumar da vardır belki. normalde bunlardan birini bile yapanı idam eden suudi Arabistan ronaldoya bi sikim yapmazsa öyle işe isyan etmeyen halkın içine tüküreyim.
Bu transfer sonrasında ronaldo bitti gibi twitter başlıkları gördüm, şaşırdım.

Ronaldo'nun nassr takımına transfer olması nedeniyle aşağılanmasının ırkçı bir tarafı olduğu gibi bir tercihin ya da yaşanmak zorunda olanın bu denli eleştirilmesi beni çok şaşırttı.

Coca cola'nın yerini değiştirdikten sonra başına gelmeyen kalmadı şeklindeki açıklamalarda bir kenarda dursun.

Kariyeri başarılarla dolu ve hem fiziksel hem de zihinsel olarak bu olgunluğa ulaşmış bir karakterin bir transferi sonrasında bu açıklamaları yapmak oturduğu yerden kalkamayanlar için oldukça zevk verici olsa gerek.