1. 1.
  bugün ki el clasico da da görüldüğü üzre, messi'nin daha ronaldo'nun yanın da bile doğru düzgün oynayamayıp da heyecanlanması, artı ona sanki bir ağabey gözü ile bakması, kendini maça vermemesi, ronaldo'nun her topu ayağına alışın da onu bir pele, bir maradona'dan ders alıyor gibi izlemesi gibi örneklerle birlikte ortaya çıkmış olan gerçektir.

  dinle beni şimdi messi!.

  sen kim ronaldo kim koçum geç bu işleri bırak!. sen var ya anca git osasuna'ya ite kaka iniesta'nın işine gelip de vereceği bir pası bekle de öyle gol at işte!. bu sensin aslanım, boşa kasma kendini canını yerim senin.
  8 -9 ... iki yumurta bir sucuk
 2. 2.
  --spoiler--
  http://zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=171442
  --spoiler--
  1 ... cmpeloaded
 3. 3.
  tek maçtan analiz yapan adam beyanatı.
  7 -1 ... vian boris
 4. 4.
  tek maç üzerinden yapılmış yanlış bir önerme.

  bir de messi'cim seni eleştirenlerin ne yazdığını anlamak için türkçe öğrenme boşa. (bkz: türkçe katliamı)
  4 -2 ... edith piaf
 5. 5.
  sübhanallah kardeşim ibretlik tespit'tir.
  3 -1 ... no label
 6. 6.
  (bkz: bir drogba değil)
  2 -1 ... trane46
 7. 7.
  cok dogru. yarin al messiyi madride koy ronaldoyu barcaya bak ne oluyor. ronaldo her mac takimini tek basina sirtliyor, ya messi? sokyim atacagi calima, oyuncu dedigin yirtici olacak, vahsi olacak. 50. tane pas yapicanda uygun pozisyon olacakta kaleye vuracanda ohoo.
  gorduk zaten bu aksam barca resmen beyaz bayragi cekmis. bence seneye mourinho ayrilmasin ligi tek basina alir goturur zaten. boylece o dunya stari messiyide baska bi takimda goruruz belki. hani 1 numaraya bu adam her yerde oynamali. yoksa o kadarda iyi degilmi?
  2 -4 ... mrdean
 8. 8.
  adam 531551 kere koydu bir maç madrid yeniyor olaya bak.
  4 -1 ... ogulcanf
 9. 9.
  Çok yönlüdür ve daha kompledir , daha cesaretli işlere kalkışır. takımından messi nin takımından yararlandığının yarısı kadar destek görür ve messi den bence de daha iyidir.
  3 -2 ... liverpoolmlt
 10. 10.
  tek maç beyanatı değildir. özellikle nou campta son 2 3 kritik maçta gözler messiyi aradı ama tık yok.
  Geçen sene ligin finali olsun bu maç olsun ondan önceki sene kupa maçının rövanşı olsun.

  messi her zaman iyi oynayan barçada bir yıldız, ronaldo ise genelde temposuz ve kazmaların olduğu madridde yıldız. ha eğer madrid kazmalara rağmen iyi bir maç çıkarır ise ronaldo kesinlikle en az bir iki tane yağlıyor.
  en azından mücadele ediyor.

  messi de ceza yayında top bekliyor garibim.

  gözümde messi her daim evde pohpohlanarak yetiştirilen küçük çocuk imajında olacak. hayatın gerçekleri karşısında susup duran.

  ha tek maç yanlıştır tamam da siz değil miydiniz amk bu adam uzaylı visca barça, yok barça şöyşe böyle siker diyen? ne diye şimdi bu korumalar.

  madrid taraftarı her el clasico sonrası ronaldoya koyar postayı. bu yüzden ronaldo itin götüne sokuluyorsa yüceltilmeyi de hak ediyor.
  3 -4 ... ofsayti bozan stoper