bugün

çok sevdiğim futbolcu fakat maalesef futbol tarihinin en büyük ikinci ismi. (bkz: cristiano ronaldo vs maradona)
görsel
Gülmicem gülmicem gülmicem.
dünya kupası sırasında da al-nassr ile anlaştığı iddia edilmiş ama o zaman yalanlamıştı. daha geçen gün kız kardeşi de bu haberler için yılın şakası herhalde demişti. oğlu da 2 gün önce real madrid altyapısına dönmüştü, dolayısıyla kendisinin de real'e döneceği söyleniyordu. oğlunu madrid'de bırakıp arabistan'a niye gitsin ki?

ben hala bu haberin yalan olduğuna inanmak istiyorum. bu kadar olağanüstü başarılarla dolu muhteşem bir kariyer bu şekilde noktalanmamalı. götü boklu al-nassr'a transfer olsa bile kısa sürede ibrahimoviç gibi avrupa'ya geri dönmeli.
görsel
görsel
görsel
Saniyede 6,5 €
Dakikada 386 €
Saatte 23.150 €
Günde 555.555 €
Haftada 3,8 milyon €
Yılda da 200 milyon € kazanacak yeni takımında.
görsel
görsel
Umarım en kısa sürede Avrupa'ya geri döner. Şampiyonlar ligindeki en golcü oyuncu unvanını messi piçine kaptırmamalı. ibra yapıyorsa ronaldo hayli hayli yapar.
Para tatlı geldi.
oğlunu real madrid alt yapısına yazdırıp gitmiştir. bu yaştan sonra, ailesini memlekette bırakan gurbetçi gibi ekmeğinin peşinde ter dökecek arap çöllerinde.
Müslüman sever futbolcu.

Batının kahpeliğini sinsiliğini şeytanilğini ibneliğini görmüş her soylu meşhur gibi Müslüman olacak muhtemelen.

Michael Jackson Muhammed Ali ve kendisi greatest of all time'dır.
Müslüman sever futbolcu.

Batının kahpeliğini sinsiliğini şeytanilğini ibneliğini görmüş her soylu meşhur gibi Müslüman olacak muhtemelen.

Michael Jackson Muhammed Ali ve kendisi greatest of all time'dır.
500 milyonluk teklifi neden reddetmedin denilerek eleştirilen 37 yaşındaki futbolcu, şaka gibi.
Bana göre dünyanın en iyisidir. Messi diyene de saygı duyarım.

Çok fit göründüğü için 37 yaşında olduğu unutuluyor.

32 yaşını gören bir çok futbolcu götünü kaldıramaz hale geliyor.

Bu adamın kariyer sonu işte.

Bize dolu dolu mükemmel bir 20 sene yaşattı.

izlediğimiz için çok şanslıyız.
Herif hangi takıma gitse gittiği yerin düzenini bozuyor,al nassr'a gitti takımda yer açmak için aboubakar'ı apar topar gönderdiler.
2013'te kazandığı Ballon d'Or ödülünü sattı. 600 bin euroya alıcı bulan ödülden gelen paranın, çocuklar için çalışan bir kuruma bağışlanacağı öğrenildi.
futbolu eyüpspor'da bırakacağını düşünüyorum.
Psg'ye saplamış reis.
Ronaldo, Messi ile olan fotoğrafını post atarak "bazı eski dostları görmek güzel" yazdı.

10 dakika sonra Messi, Ronaldo ile sarıldığı videoyu hikayesinde paylaştı.

görsel
görsel
Şu anda al nassr'daki ilk maçını oynuyor. Maçı Tvnet veriyor.
görsel
kulübü 15 milyon liralık saat hediye etmiş.

https://www.ntv.com.tr/sp...si,fMWHng81Z0Krd6ce_CcPHQ