bugün

videoda yapılan açıklamada erkek civcivlerin öldürülmek üzere varillere koyulduğu ve havasız bırakılarak öldürüldüğü yazılı. görüntülerde canlı canlı ölüme terk edilen civcivler alenen gözüküyor.

yemin ediyorum yapacak yorum bulamıyorum. sizin vicdanınızı sikeyim! allah belanızı versin.

https://www.facebook.com/...o.php?v=10201775021443654

not: ufak bir araştırma yaptım, videodaki görüntülerin tüm tavuk firmalarının kuluçka tesislerinde artık alışılagelmiş görüntüler olduğunu çalışan kimseler tarafından günlük rutin iş gözüyle bakıldığını öğrendim. yani sadece videoda adı geçen cp piliç değil tüm tavuk firmalarında böyle şeyler yaşanıyormuş`.

bundan dolayı bende bedduamda değişiklik yaparak "alayınızın allah belasını versin"demek istiyorum.
sabah sabah sinirlerimi zıplatan videodur. cp kere annenizin ellerinden opuyorum it herifler. o civcivleri tedavi ediyoz biz deseler bile yalan. bedava olsa yemem!
allah belalarını versin dediklerimiz.
Bunu sadece cp yapmıyor,diğer bütün tavuk üreticileride erkek civcivlerden kurtulmak için benzer yollara başvuruyor.
işin aslı şöyle sevgili yazarlar, ben cp piliç tesisinin 2 müdürüyüm, bir elemanımız vardı yanımızda çalışıyordu ve ufak dan ufak dan tesisimizdeki civcivleri cebine sokup evine götürüyor ve evinde mangal şöleni yapıyordu, bizde bu durumdan haberdar olunca işine son vermek zorunda kaldık, ve akabinde tesisimiz hakkında başlık açılıp bir karalama kampanyası söz konusu, video görüntüleri ise bize ait değil, şen piliç'e ait görüntülerdir.

(bkz: entrynin ağzına sıçmak)
(bkz: bol keseden atmak)
(bkz: 2 müdür gibi entry girmek)
Öldüreceğinize bırakın yesin. Kesim çok daha hızlı bir ölümdür.
direkt olarak cp'ye saldırmak, dini kullanarak vay efendim allah cezasını versin bu cp'nin, veya işte orospu çocukları pezevenkler türünde beyanlarda bulunmak iftira ile eş değerdir. videoda herhangi bir "cp" amblemi görmedim. ucuz üreticiler de olabilir.

edit: 1:07'de gözüküyormuş...
videoda dışarda yükleme yapan kamyonun üzerindeki eşek kadar cp yazısı gayet açıktır.
Yaklaşık 3999 kere izledim videoyu en ufak bi Photoshop yok cp nin tesisi olmayabilir ama o araç oraya tavuk veya civciv almak için gelmiştir,yani bi yerden bizi etkiler. Ne diyelim yazık.
bu nasıl bir vahşettir dedirttmiştir. herşeyin bir adabı vardır satın dağıtın bağışlayın. varilin içinde boğmak insanlık değildir.
güncel Önemli Başlıklar