bugün

iki yıl sonra herkes ölürken hayatta kalacak ve dünyadaki insanlık soyunu devam ettirecek tiptir.
görsel
Kesin aşının içinde zararlı bir şey var, bana oyun oynanıyor, çok zararlı vs. diyen tiptir.
Turkiyede yaklaşık 22 milyon adet bulunan tiptir. Bir de bunlara yeter ki Aşı olsunlar diye çekilişle hediye,tatil vs vermeyi düşünüyorlar. Kimin parasını kime veriyorsunuz kardeşim? Başka ikna yolu mu yok. Bu kadar insan salak o yüzden Aşı oldu zaten zamanında.
görsel
aşı olanlar 38 39 derece ateşle dolaşnıyormus ortada yani mini covit geçiriyorlar buda demek oluyorkı bunların vucutlarına ya covit vırusu yada bılınmeyen bı vırus enjekte edıyorlar yoksa ınsanın ateşi nıye 39 a cıksın? bu vucudun verdı doğal bır tepkidir vucudunun vıruslerle savaştını gösterır hadı mini kovit neysede ya baska bısey enjekte ettılerse bak suan düşünme geldi bana
vucudun antıkorlarını mini kovit geçirterek coronaya bagısıklık kazanması ıcın aşı olduruyorlar ınsanlara!! zaten bu ulkede kovit olmayan kalmadı kovit olupta ölmeyen biride bu vıruse %80 antıkor sağlamış olur yani sizin bağışıklık kazandınız şeyi biz çoktan yaptık bulaştırıcı özelliğide devam ettine göre aşı olanların, başka avuntunuz yoksa ötede ağlayın..
Aşıların güvenilir olduğuna inanmam için bir on yıl süreye ihtiyacım var.
mecburen olacak.

(bkz: aşı kartı)
Korona dininin gereklerinden biri de aşı,demek ki korona dinine inanmıyor,ama tüm kemalistler aşı olsun,bunu canı gönülden istiyorum.
Millet biontech den patır patır dökülüyor. israil kadar halkına değer veren bir ülke olduğunu düşünmüyorum. Nüfus az diye.

israil hangisini olursa onu olabilirim.
keyfi için halkın sağlığını tehlikeye atan tiptir.
(bkz: korkak)
dağda yaşıyorsan ve hiç bir şekilde insanlarla temas etmiyorsan aşı olmayabilirsin ama bu şekilde değilsen senin aşı olmaman diğer insanların sağlığını tehlikeye attığın için 'kul hakkıdır'.
Kendisi yüzünden yine kısıtlanırsam ve kafe, bar keyfim elinden alınırsa hakkımı zerre kadar helal etmeyeceğim tip. inşallah sadece aşı yaptırmayana kısıtlama gelir.
Bı nevi haklı sayılabilecek tiptir. Aşı olanlar daha faşizan olabiliyor. Malın biri * başlığına "or.spu çocuklugudur" yazmış mesela. Komplo teorilerine gram inanmam ; ama böyle tipleri gördükçe de devletin , aşıya dair halkı güvende hissettirmesi gerektiğini düşünüyorum.
Asosyal, çalışmayan, evden çıkmayan biri ise sorun değildir. Aşıyı ziyan etmesin boşuna.
Fakat insanlarla temas halinde bir işte çalışıp hala aşı olmuyorsa bu tehlikeli işte.
kendi tercihidir, olur olmaz dert değil. kafası karışık insanları kandırıp sebep olmasınlar yeter.
bugün 2. dozu oldum. sağlık ocağında aşı kalmadığından en erken tarih iki hafta sonrasını gösteriyordu, ben de babamla hastahanede oldum.
aşıdan önce zaman geçirmek için markete uğramıştık, sayıca az şey aldığımız ve aşıya yetişmemiz gerektiği için bir çocuktan, aşıya yetişmemiz gerektiğini söyleyerek sıra istedik. "ben aşı olmadım, zorunlu tutulmadıkça da olmam 1.5 yıldır corona beni bulmadıysa bu saatten sonra da bulmaz." dedi.
ne diyelim kafalar yine pırıl pırıl..
hem ne kadar az kelime bildiklerini hemde ne kalitede olduklarını üstteki entry'den anlayabilirsiniz.

edit: ben sayılsalcıyım kardeşim, başlarım de-da ayrımına. git iki kitap oku da kelime darağacın gelişsin, sike sike bitiremedin amk başka bir bok bildiğin yok.

edit2: öşeğe altın semer vur öşek yine öşek. donuzluyorum lan seni, konuşmayı bilmeyene cevap vermem. kendi kendine cevap ver.
Benim bu ve bu konu ne kadar uzatıldı.insanlara istemedikleri bir şeye zorlayamazsınız. Bu olay ancak aşıyı aşırı savunan bilim insanları ile aşının hiç bir ile yaramadığını söyleyen bilim insanlarının ulusal bir kanalda tartışması ile çözülür.
çevresindeki insanları düşünmeyen insandır.
Valla olmuştum. 3 günden beri ağır grip oldum. Olmasaydım aşı herhalde piskolojik olarak biterdim.
Kendini akıllı sanan aslında geri zekalı olan insandır! Aşı hafif atlatmamızı sağlıyor diyoruz hala anlamıyorlar.. Yaaa sabır diyorum..
Covid aşısı olmayan insanın çevresine bir zararı yoktur varsa kendine zararı vardır. Aşı olduysanız zaten korkmanıza ve ağlamanıza gerek yok. Evet.
görsel