1. 75.
    dünya genelinde yaklaşık 2 milyar insanı öldürecek ve insanlığın sonunu hazırlayacak virüstür.

aşısı ve ilacı bulunamayacak bilim adamları henüz hastalığı tanıyamadı.

1 milyara yakın insan da akciğer ve solunum sorunu yaşayacak.
    -1 ... sex marijuana and lahmacun
  2. 76.
    Allah cezanı verecek,
    Alem sana gülecek,
    Bize bu ettiğini,
    Dünya alem görecek.

Rezil virüs seni.
    ... mavi tutkusu
  3. 77.
    "dünyada gripten daha çok insan ölüyorrrr yeaa" cıların anlayamadığı, kavrayamadığı virüstür. bu virüs grip virüsünden kat ve kat daha kuvvetli. grip virüsü ortalama bir kişiden bir kişiye bulaşırken bu virüs bir kişiden yaklaşık 30-40 kişiye bulaşabilme yetisine sahip. siz grip olup direk zatürreye çeviren kaç tane hasta gördünüz! bu virüs sağlıklı ol olma derhal zatürre yapıyor herşeyden evvel. eğer şuana kadar dünyada alınan önlemler olmasaydı bu virüs şimdiden milyonlarca insanı öldürmüştü. ölü sayısı virüsün gücüne göre çok az. çünkü tüm dünya tedbir aldı, almaya da devam ediyor.
    ... wuhanda ikamet eden yarasa
  4. 78.
    Senin ben ananı gibeyim virüs gibi.

izopropil alkol bile kaç katına çıkmış.

Yani ben çok eski zamanı mı hatırlıyorum acaba? Bende mi yanlışlık var?

Saf alkol bu kadar pahalı bir şey değildi ki.
    2 ... wizzy respect for the kobe
  5. 79.
    Virüsler bulaşıcıdır ancak Dünyaya hiç bir virüs bu kadar hızla yayılamaz. Çıktığından beri doğal bir virüs olduğuna inanmıyorum.
    1 ... lara croftt
  6. 80.
    üç gün önce hafif başım ağrıdı ateşim çıktı. evde termometre yoktu lakin 36 dereceyi geçeceğini sanmıyorum. öksürük ve nefes darlığı yoktu buna rağmen özellikle o gün kendimi virüse yakalanmış gibi hissettim. son üç haftada en fazla dört gün sadece markete gitmişimdir. onun dışında bir yere gittiğim de yok ki toplasan bir buçuk saat kalmışıdır bu dört günde. yine şimdi bile derin nefes alırken ulan yoksa göğsüm mü ağrıyor, başım yine ağrımaya mı başladı, şu içtiğim su neden tatsız geliyor diye kendi kendime soruyorum. ulan hipokandriyazis olduk çıktık bu illet yüzünden. yine de kendime şunu demekten alıkoyamıyorum; ulan ya virüs kaptıysam?

umarım önümüzdeki günlerde belirtileri yaşamam ve umarım gerçekten yakında bu bela biter...
    1 -1 ... iskender beg