bugün

yarın buraları dolduracak yazarlardır. şimdiden parselleyelim.
yapmayın dedik o kadar (bkz: koronascopi) değil o testin adı.

dedik ki kapınıza gelip, arkanızı dönüp pantulu indirin corona testi yapacaz diyenlere inanmayın, al işte bir vaka daha.
geçmiş olsun coni.

karantina sürecini delme. tedavini aksatma.
test yaptırdın mı?

ulan aynı belirtiler bende de var . kesin koranayım amk.
Geçmiş olsun keke.. dert etme..kolay atlatırsın..sadece bulaştırma Maya bak..bir de osbiri azalt vücudun zayıf düşmesin..
Doktor bana bağışiklığın coronayı baskilamıs dedi.
Bugun sonucum negatif olarak çikti.
12 gun once uzerimden sanki kamyon gibi gecti.şimdi iyiyim.
Sakın Bana bulaşmaz demeyin.
Henüz aralarında olmadığım yazarlardır. Negatif çıktı, ama ufak tefek de olsa göğüste bazı sıkıntılar olması nedeniyle yine de biraz tedirginim dostlar.
Dün tat ve koku alma duyularım tamamen yok oldu. Derhal hastaneye gittim, test yaptırdım. Gece 1.21'de sms geldi.

görsel

Artık ben de covid-19 pozitifim.

Edit: belirtileri soranlar için anlatıyorum. Hafta başında ateşim çıktı, bütün vücudumda ağrılar baş gösterdi. Grip gibiydi. Üç günde tamamen iyileştim. Daha doğrusu iyileştiğimi zannettim. Sadece biraz kas ve eklem ağrıları devam ediyordu. ishal de ara ara oluyor. Dün yediğim yemeğin tadını ve kokusunu hiç alamadığımı fark edince şüphelendim ve hastaneye başvurdum. Sonrası malum.

Şu anda öksürük dışında hiçbir rahatsızlığım yok. Gayet sağlıklı hissediyorum. Bir de tat ve koku halen yok.
Guzel bir veritabani.
Olanlara gecmisler olsun. Deneyimlerini paylasabilirlerse burada baskalari da bilgilenmis olur.
Yukarida bir yazar kamyon benzetmesi yapmis ama nasil bir kamyon? Hafif tonaj tek dingilli olanlardan midir yoksa agir damperli bir kamyon mudur? Deneyimleri paylasirken biraz daha spesifik olabilirsek lütfen... olacak adaylarda daha iyi bilgilenmis olurlar.
Çok denedim olmadı. Şaka bir yana covidli hastaların yanında, covid karantina merkezi olan hastanede dolaşmış biriyim ama şükür ki bir şey olmadı. Covid olayını hiçbir zaman ciddiye almadım zaten.
Allah'a şükürler olsun henüz aralarına katılmadığım ve Allah'ın izniyle katılmayacağım grup.

Maskesiz çıkmam, herkesle yakın temasa girmem.
Akrabalarıma bile uzak dururum.

Ailemde hasta kimse var o yüzden pişman değilim.
Ben test yaptırdım negatif çıktı ama 3 gün sonra tat koku gitti. 1 yıla yakın oldu hala tam gelmedi.

Edit: mantığım da bedenim de karakterim de zayıflamadı. Aksine güçlendi.
güncel Önemli Başlıklar