bugün

Sizin görüşlerinizi alalım.Ben 10 temmuz diyorum.
27 mayısta bitiyor karantina 20 yaş altı için. diğerlerini bilmiyorum
kesin değilmiş.
KANDIRILDIM
biz ne zaman istersek o zaman. herkesin karantinası kendine bağlı. yasaklar bağlamında konuşuyorsak da haziran ortasında biter diye tahmin etmekteyim.
1 haziran dan sonra inşallah.
Ben okul açılması normalleşme olarak kastediyorum.15 temmuza meydana çağırırlar herkesi zaten
Aga kimse kimseyi kandırmasın

Tüm dünyada vaka sayısı 0 ölü sayısı 0 olmadıkça kelle koltuktayiz

Bunun içinde virüsün aşı ve ilacının bulunması şart

Benim tahminim 2021 bahar veya yazı gibi eski günlere döneriz.
Insanların psikolojileri daha ne zamana kadar dayanır?14 marttan beri kimseyle görüşmedim kimseye sarilmadim.
En son yasliyi da aldığı zaman. Zaten sigorta şirketlerinin sevmedigiydi bedavadan yatarak maaş alan, sağlık giderleri ağır yük olan yaşlılar.
Okula dönmek istiyorum.Bombos evime 1000 tl vermek istemiyorum. Evime gidebilmek istiyorum.Stajimi yapabilmek istiyorum. Cafelere gitmek arkadaşlarımla buluşmak istiyorum evde sıkışıp kalmaktan yoruldum.
bir süre daha belli yerler kapalı kalır ama hayat daha fazla durmaya tahammül edemez.
aylardır hasta olmayım ama en fazla da hasta olup en yakınlarıma bulaştırmayayım diye tüm kurallara uyuyorum ama buna dayanmanın bir haddi var.
bıktım bezdim yoruldum.
kahve de oyun oynamak istiyorum.
halı sahaya gitmek istiyorum.
denize girmek gezmek eğlenmek istiyorum.
insan sosyal bir varlıktır. ev de otur otur sözlükteki kızların kavgalarının uzmanı oldum. bakın bu bile çok sıkıcı.
essy tekrar çaylak olsada kedi peri'nin essy fake nicki olduğunu herkesten sonra ben de öğrensem de çok sıkıcı.
velhasılı kelam ben bayram sonrası normal hayatıma geri dönüyorum.
psikolojik hastalıklarda en az covid kadar tehlikeli.,
Ölen ölsün diyebilcek kadar bozdum psikolojimi dayanamiyorum. Zaten sadece hasta ve yaslilar evde kalsin yoksa hepimiz ya deliricez ya acliktan ölucez.