bugün

2. Aşı da yetmiyor demek ki. Oysaki hafif atlatıyorsun diyorlardı. Dövlet bizi zehirlemirse iyi valla.*
şu an halsizlik, burun akıntısı, eklem ağrısı, öksürük var. testimizi yaptırdık bakalım sonuç ne çıkacak. muayene eden doktor büyük ihtimal pozitif çıkacaksın dedi. korkmadım değil. şimdiye kadar hiç yakalanmadım bu lanete. aşılarımı da oldum pozitif çıkmaz umarım.
her gün başka bi hastalıkla vs atıp galip gelmek gerekiyor gibi. bi semptomu bir gün içinde yenemiyorsan ertesi gün bişey daha ekleniyor 2v1 atıyorsun.

şuan 5. günümdeyim 3v1 atıyoruz. gözlerim acımaya başladı. sırtım da acıyor. öksürdükçe gövdemdeki kaslar acıyor artık. ama fena gitmiyorum. boğaz ağrısı artık yok. nezle semptomplarından da kurtuldum.

uzun uzun notlar tuttum kafamı toparlıyım bir rehber vlogu çekicem sözlü. xd

not:ebem sikildi. kaç ay geçti hala düzelemedim. sitokin fırtınası olmuş damarlarımın anası sikildmiş. vücudumun yarısı uyuştu bi süre. kalbim zayıf gibi bi tık aşırı çabuk yoruluyorum. yumurta ve peynirden çok değişik kötü bi tat alıyorum. fakat kötüye gitmiyorum. toparlayacak gibiyim.

not2: yine ölmedim. oysa bunu bi gece ciddi ciddi istediğimi hatırlıyorum.

not3:vlog mlog da yok aq. o kabus günleri hatırlayanı siksinler. hala zar zor yürüyorum. gbs bile dediler bi ara. anasını sikeyim. bu arada t.c doktorları leş. ezbere tanı koyup adamı geriyorlar. kaç tane doktora yükseldim. haberlere konu oluyorduk neredeyse. neyse ki sivilizasyonumu tamamladım da asgari müşterekte anlaştık. koskoca doktora mr sonuçlarının ardından bel fıtığımın olmadığını öğrettikten sonra tabi.
güncel Önemli Başlıklar