1. 1.
    bedavadan rusça öğrenmiş adam. hemen vurduruyorum. aşıyı.
    3 ... kazangap emmi
  2. 2.
    Belki de placebo grubundasın, bilemeyiz.
    2 ... insaatcikiz
  3. 3.
    rusça yazan yeri tercüme ettirdim translate çevirisi: "Biraz ürkütücü hissediyorum ve ana kulaklarımı yıprattığımı düşünüyorum. duygu."

ürkütücüymüş yaptırmayın.
    ... he gulum he he de gitsin
  4. 4.
    Sen istiyor rusça öğrenmek vurulacak bir doz aşı daha.
    ... abaninaltindakisopa
  5. 5.
    covid 19 aşısı yaptırmak
    Bir kolumdan Alman aşısını bir kolumdan da Türk aşısını vurduracağım. Bill Gates de gitsin kendi çüküyle oynasın.
    3 -1 ... gamora
  6. 6.
    zorunlu olmazsa, s..ke s..ke yaptıracaksın demezlerse yaptırmayı düşünmediğim aşı.
    tek istediğim şu ülkeye gelsin ve artık devlet de "tamam tamam geçti çıkarın maskeleri" desin. başka bir şey dilemem.
    ... avant garde
  7. 7.
    Sana bana kadar ulaşıyorsa ben bu işte vardır bir ibnelik diye düşünürüm hemen. Ya su enjekte ederler ya da virüs başka bir şeye dönüşür hemen ki ikincisi oldu zaten. insanlığa güvenim eser miktarda.
    ... alpenglow
  8. 8.
    korona medyasının ısrarla sekte vurmaya çalıştığı eylemdir. üstelik bunu sadece tık almak için yapıyorlar. neymiş falanca yerde aşı yasaklanmış, neymiş biri aşı yaptırmış iki gün sonra korona olmuş, biri aşı yaptırmış felç olmuş, bilmem ne olmuş. içeriğini okuyunca hiç de büyütülecek bir şey olmadığını anlıyorsun ama tıklamadan okuyup geçen insan aşı yaptırmam demeye başlıyor.

aşı yaptırmalı.

bu da böyle bir entry'dir.
    -2 ... tacettin limoncuoglu
  9. 9.
    https://galeri.uludagsozluk.com/r/2119883/+

dün dünyada en çok aşı yapılan ülke olduk.
    -1 ... mastor
  10. 10.
    Bu devirde kimseye güven olmuyor ben bir süre yaptırmam.
    ... kin sakulta