bugün

bir sniperın başına gelebilecek en kötü şeydir, örneğin assaultta counterların bulundugu binanın çatısına çıkmış, şerefsiz teröristleri birbir indiriyorsunuzdur. sonrasında kaçırdığınız bir terörist arkadan dolaşmış, merdivenleri çıkmış, sizin o karpuz gibi çömelmiş vucudunuza pıçağı sokmuş, sizi hıştlatmıstır. bir sonraki el o teröristin ismini hafızaya alır, kelleden awp'liyceğinize söz verirsiniz. hele ağdan arkadaşlarınızla oynuyosanız, o daha beter bi durumdur. bi hafta boyunca arkadas grubunuzun dalga konusu olur, kestane ve şeftali ile ilgili bir çok manalı cümleye muhatap olursunuz.
daha acinilasi ve vahim bir varyasyonu olarak

(bkz: sniper bicaklarken kafaya mermi yemek)

kendinizi yersiniz bitirirsiniz keşke bicak cıkarmasaydım dersiniz ama yazıktır gunahtır iş işten geçmiştir.
(bkz: felaket)

(bkz: counter strike oynayan vicdani retci)
ne büyük zevktir.
çok ters bir iştir. keskin nişancı cs'de yakına karşı korumasızdır. bu yüzden bu duruma düşmemek için teröristseniz bir tane desert eagle, yok anti-teröristseniz five-seven almanız gerekmektedir.
arkadan yaklaşılıp yapılırsa, soteye yatmış olan sniper deli olur.
soteye hayır dediğim cs'da alkışladığım ve her daim yapmaktan zevk alınan durum.
kişiyi oynanan kafede dalga konusu yapabilecek bahtsızlık.
2.Bıcak darbesini yemeden kentini çatıdan atarsa şanslıdır.
(bkz: yandım anam)
benim gibi acemilerin bilmediği bir şeydir. silah falan oluyor türlü türlü o oyunda bir de ancak birileri vurulunca gidip alabiliyorum onları da.