bugün

toplumun salak yerine konulduğu gelmiş geçmiş en büyük trollemedir

görsel
Artık unutulmuş gibi gözüken virüs. Şu andaki etki durumunu bilmiyorum ama ekonomimizin yeni kapanma ve yasakları kaldırmayacağından kesin olarak eminim.
bu süreç yazılı ve görsel basında yer alan bir takım hainleri ve alçakları ayyuka çıkartmıştır.
tiyatroya herkes dahil edilmişti!!!
kurban olmayı reddedenler bir nevi şanslı.
baskı altında kalarak boyun eğenler,
korkutularak baskı altına alınanlar,
inanıp itimad edenler,
itimad edip sorgulamayanlar, sürü psikolejisi ve endişe. vs.vs.
bu kişilerden sürekli olumsuz yönde iddialar konuşulmaktadır ama yine de kutsal sıvıya ve sıvıyı millete maddi manevi pazarlayanlara konduramadıklarından olsa gerek, bu iddialar görmezden gelinmekte ve duyulmak istenmemektedir.

rakım bilmem kaç, bilmem kaç mesafedeki köylüye aşı hizmeti yapıldı, ta ayaklarına kadar.
o köylü vatandaş ekmek istese, aş istese bu denli gönüllü bulamaz-dı.
neyse.
önümüzdeki oyunlara bakalım. giden gider, kalan sağlara bakalım.
ilk çıktığında çok fena korktuğumuz hastalık.
Sokağa çıkma yasağı vardı. Kamyonet ile Ekmek - pide dağıtımı yapılmıştı. Ne günlerden geçmişiz.
insanoğluyla geçilen en büyük taşaktır.
milleti öyle bir psikolojiye soktular ki; yaşlı insanlara zombi gibi davranmalarına neden oldular.

millet anasına babasına kapı eşiğinden yemek verip hemen uzaklaşıyordu onlardan.

millete 16 hap içirip içirip öldürdüler, sonra aa bu grip yauv dediler.
normal grip tedavisi uygulayalım dediler.
işte bunlar hep bilim panpa.

emeği geçen herkesin abv.
Resmi verilere göre Dünya Sağlık Örgütü tarafından 11 Mart 2020'de küresel bir salgın olarak kayıtlara geçen koronavirüs sebebiyle 7 milyondan fazla kişi hayatını kaybetti.
Bence halen varlığını sürdürmektedir. Enteresan bir salgın durumu var. Dana gibi adamım ekimden bu tarafa üç kez grip geçirdim ve tat koku kaybı yaşadım.
10 gündür hapşırık,göz sulanması var.umarim korona değilimdir.