bugün

Veba gibi ortalığı kasıp kavurmasın bu virüs.

Birileri Bi boklar yedi ama neyse.
görsel
israf etmeyelim diye topladıkları boklardan yağ elde ediyorlar. sen bir bokun içinde ne kadar bakteri var bilmiyormusun kendiniz yetmediniz başka milletlerin de elini kolunu bağladınız ölün de kurtulun amk.

bruce lee, brandon lee, jackie chan, jet li hariç hepiniz bok içinde boğulun.
Bu konuda bazı iddialar var ortada dolaşan. 23.02.2017 tarihinde çinin wuhan kentinde bsl-4 (tehlike derecesi en yüksek) derecesinde bir biyoloji labaratuarı kurulmuş. Kuruluş Amacına bakıldığında görünürde virüs araştırma ve panzehir geliştirme diye geçiyor. Bu gizli (gizliden kasıt, uluslar arası denetime kapalı) kurulan labaratuar da covıd-19 un ilk çıkış yeri de ne enteresan ki wuhan kenti. Şu Tesadüfe bak. Yine başka bir tesadüf..! Tapınak şövalyeleri (siyon, illumunati) de ne hikmetse son yıllarda habire çine yatırım yapıyorlar. Görünürde çin abd arasında ticaret savaşları yaşanıyor. Gerçekte ise abd yi gözden çıkarıp bitirmeyi amaçlayan siyonistlerin çini parlatması var. Tahminim muhtemelen Toplumsal biyolojik silahlar geliştirme amacındalar. Yada amaçlarından biri de bu.

Hatırlayın siyonistlerin dünya nüfusunu 500 milyona indirme projelerini. Üstelik çinle birlikteler artık.

Şimdi teori şu: ya kontrollü olarak virüsü ürettiler ve her yere yayacaklar. Yada virüs kontrolden çıktı ve hızla yayılıyor. Her iki durumda da tehdit altında olan ne? Dünya nüfusu. Hedeflenen Amaç yerine geldi mi? Evet gelmek üzere. Günah keçisi kim? Yarasalar. Peki gündemde olan film hangisi? Joker. iyi seyirler...
Tıpkı ispanyanın şüphelenip incelediği gibi italyada da ocak ayında bir şehrin atık su numunelerinin (daha önce başka bir nedenle alınmış) haziranda tekrar incelenmesi sonucu covid-19 bulgularına rastlanmış.

Bu şu demek, ya avrupadan yayıldı. Fakat tek taraflı olamaz. Yada çinle eşzamanlı olarak karşı tarafın hamlesi ile avrupada başlatıldı. Her iki tez de biyolojik savaş ihtimalini güçlendiriyor. Yani yarasalar masum.
entry girmiş olan yazar arkadaşlarımızdan öğrenme şansımızın olmadığı yayılmadır. 2 tane entry dışında adam akıllı yazan da yok. verdim şukunuzu.
Pezevengin biri yarasayı skti,... Yok bu o değildi. O AIDS teydi.
2018 aralık ayında bir anda nefes alamamaya başladım, geceleri kan ter içinde uyanıp, devamlı öksürüyordum.
uykusuz bir hafta geçirince aile doktoruna gittim. uzun süre dinleyip muayene etti 'anlayamadım neyin var' dedi. antibiotik, agrı kesici ve astm hastalarının kullandığı nefes açıcılardan verdi, gönderdi eve.

2 haftadan fazla o şekilde hastaydım, hiç durmadan öksürdüm.

irlandada yaşıyorum 6 senedir yani belki bu şey daha öncede vardı ama muhtemelen mutasyon geçirip bulaşıcılığı artıp bugünkü haline dönüştü.

o ispanya ve italyada kanalizasyonda bulunan virüs 'corona' ama 'covid19' değil arkadaşlar yani başka bir modeli (doğan değil doğan görünümlü şahin)
Çin veya ABD'nin biyolojik silah olarak oluşturduğu bir virüs olduğuna adım gibi eminim.

Nasıl yayıldığı konusunda, olayım sadece yolcu ve turistlerle gerçekleştiğine inanmıyorum. içme sularına bile bu hastalıktan karıştırıldığına eminim. Ancak, insan ırkının bitme ihtimalinden ötürü %100 dayanıklı ve ölümcül bir hastalık olarak tasarlamadıklarından aşırı yayılmadı.
Abarttığımı düşünebilirsiniz ancak Taylandlı Çinli akvaryum üreticilerinin baraj sularına bidon bidon, akvaryum balıklarını hasta eden (Türkiye'de adam akıllı üretim olmasın, dışa bağımlı olalı diye) virüslü suları döktüğünü öğrenseydiniz, eminim abartı gelmezdi.
içeriye giriş çıkışı olmayan ada ülkesinde bile görülmüş, komplo teorisi ürettiğimizi düşünerek bilim adamlarının aşıkları şimdi düşünmeden, daha mı iyi bilecen kafasına erişiyor fakat yine de şahsım şöyle düşünüyor, her 100 yılda bir çıkan ve adından da daha önceki senelerde bahsedilen bir virüs yapısından bahsediyoruz, hadi diyelim ki corona bir virüs tipinin adı ve bahsedilmesi normal olsun, böyle düşünen kafalar var ya hani, o zaman neden virüsün etki süresini, belirtilerini ve nüfuz ettiği bölgeyi dahi söyleyebiliyorlar, saatlerce araştırma yapmanıza gerek yok, iki düşünme kabiliyeti yetiyor zaten. Bu üretim bir model ve muhtemelen de ekonomik bir savaşla bağlantısı var. Bazı ailelerin yönetim tipinde hayalden ötesi vardır.
Oturdu baş köşeye bacaklarını açtı ve şöyle bir yayıldı.