bugün

nane limondur .
deve sidiği diyeni vururum amk.
influenzada ne yapiliyorsa corona da da o yapilmalidir.

c vitamini, temiz hava, iyi beslenme, ufacik agrida bilincsizce ilac kullanimina son vermek.
Bu işi bizim millete bıraksalar Çin'i komple üzüm sirkesi ile yıkayıp salgının önüne geçebiliriz.
Bi tarhana çorbasına bakar.
neden bu riske giriyoruz. dogu turkistana yaptıklarının bedelini ödemediler daha.
jackie chan tedaviyi bulana 1 milyon yuan türk parasiyla yaklasik 856000 tl ödül verecegini acikladi.
(bkz: nane limon)
Evet beyinsiz cahiller, gerçekten de Çin'i komple sirkeyle yıkarsanız virüs mirüs kalmaz.

Böyle bir şeyin imkanı olmadığı için başka yollar deneniyor.

Ülkenin zır cahil ekşici piçleri yine şov yapıyor Allah kahretmesin...
doktor Ali vefa bulmuştur.
şaka bir yana,doğu Türkistan olayından sonra ben de bu Çinlilerin iyileşmelerini pek istemiyorum.
ilacı bulunmasın diyen salaklar gördü bu gözler.Fakat sorun şu ki :Bu vebalı Çinliler virüslerini bize de bulaştırırlarsa görürüz o zaman.
Beyaz saraydadir tedavisi siz anladınız meseleyi konusturmayin beni.
Bulmayı amaçlayan araştırmalar yirmi ay sürermiş, hayırlısı.
Corona Virüs bulaşan insanların ölüm oranları %2-4 arası olduğu konuşulmaktadır. Bu sayılar tedavi oranının %96-98 arasında olduğu göstermektedir.
küba’nın sağlık konusunda ne kadar önde olduğu bilinen bir gerçek, corona aşısı-tedavisi konusunda da epey ilerlendiği söyleniyor.
sabah yenen bal ve kaymaktır.
ötenazi yapıp kurtulmak en iyisi.
orman yangınlarına müdahele eden uçak ve helikopterler ile üzüm sirkesi dökelim, dut pekmezi satalım, paça çorbasına alıştıralım.
Gümüş suyu her virüsü öldürür.
Soğuk içiniz.
görsel
Valla billa aklıma gelmişti.*
herhangi bir hastalığınız varsa bunun çaresi, büyük ihtimal gümüş suyudur. corona'yı geçtim aids, kanseri bile geçiriyor. koronanın dişi cinsel organına kor gümüş suyu.

ama tabiki de bu bilgiyi yaymıyoruz. Çünkü corona virüsü yeryüzünün en akıllı virüsü. yaşlı ve ölmeye yakın olan kişileri öldürüp, daha faydalı bir toplum oluşturmaya çalışıyor. Ona bu şansı tanıyıp ülkemizde de önünü açmalıyız.

ilaç yaptık deyip milletin paralarına çökmeye başladıkları zaman, bu kutsal bilgiyi yayabilirsiniz.
(bkz: Tabibler birliği ne işe yarar)
acaba keçiboynuzu pekmezi işe yaramaz mı? astima cok iyi geliyor.
içimden bir his kekik otunun bu virüsü yok ettiğini söylüyor. Benim görüşüm.
güncel Önemli Başlıklar