1. 1.
    Şimdilik çin e gitmemek.
    Çin e gidip takipçi ve prim kasayim diyen youtuber lar varmış. Allah akıl fikir versin ne diyim.
    1 ... atlant isten gelenadam
  2. 2.
    Çin in wuhan kentinde ortaya çıkan ölümcül corona virüsü.
    -1 ... dertler derya olmus
  3. 3.
    Bağışıklık sisteminizi güçlü tütün.
    Vitamin ve çinko takviyesi iyidir.
    Ellerinizi yıkayın ara ara.
    Toplu taşımada maske kullanın çekinmeyin. N95 maskesi diye geçiyor internetten parası neyse verin. Pahalı demeyin çünkü hiçbir şey sağlığınızdan değerli değil.
    2 ... isleyen kod bug tutmaz
  4. 4.
    prezervatif kullanın.

ay pardon bu o değildi.
    2 -1 ... gold tab gibson
  5. 5.
    Kereviz gribi önlüyor. Bir virüsten korunmak için tam olarak ne olduğunu bilmelisiniz. X files 10. Sezonu izleyin. Virüsler genlere bağlanarak geliştiriliyor.
    ... secretgirl
  6. 6.
    Ben şimdilik bununla idare ediyorum.

corona virüsünden korunma yöntemleri
    2 ... inheritance vice
  7. 7.
    şekildeki sevişme şekli en garantisidir.

... adana 01
  8. 8.
    günde 30 kere el yıkamaktır. yıkaya yıkaya ellerimi pul pul döktüm derimi be. yılan gibi deri değiştiriyorum. şu illet bir bitse artık.
    3 ... loveneverdies
  9. 9.

Ritörn tu dı ceday: sayın mal neyini ve neden eksiledin bu bilginin, lütfen embesilce sebebini iletir misin? * *

Büdüt: sayın embesilin biri çok biliyormuş gibi ahkam kesmiş de aşağıda, bilen olarak söylüyorum, saç düzleştiricilerinin sıcağlığının bile, 200 dereceyi bulduğu, teknolojinin baya ilerlemiş olduğu günümüzde, motor gücü 2000 Watt ve üzeri makinelerde sıcaklık ve basınçla üflenen havanın sıcaklığı oldukça yüksektir. Boşa konuşmuyoruz burada. *

Ayrıca, yukarıdaki listeye iyice bakacak olursan eğer, 50 derece sıcaklığın bile, virüsü saniyeler içinde yok edebileceğinin belirtilmiş olduğunu görebilirsin. Ama tabii bakmakla görmek ve dahi anlamak eylemleri tamamen farklı eylemler ne de olsa.
    10 -4 ... bellalola
  10. 10.
    Bol bol alkol tüketimi yapın.
    Haha. Şaka gibi.
    Genel temlik kurallarına uy yeter.

Yere tükürme .
    Klozet kapağını kaldır.
    Izmareti çöpe at.
    Gibi gibi vsss.

Anla işte o kadar mal değilsin.
    ... ne kadar iyisin