1. 1.
    çinin amerikayla ekonomik savaş halinde olması,

iranın amerikan karşıtlığının zirvesi olması durumudur.

sarı pipi bişeyler ceviriyor.

virüs patlamayı suriyede yapacak tarihe not düşüyorum.

yetersiz beslenme, stres, barınma-ısınma ihtiyacının karşılanmaması surilerin bağışıklık sistemini göçertti.

virüs abd tarafından suriyeye taşındığında gerçek bir biyolojik silah soykırımıyla karşılaşabiliriz.

gelişmeleri istihbaratçı dostlarım vasıtasıyla takip ediyor olacağım.
    10 -1 ... ebu fesat
  2. 2.
    corona virüsünün abd karşıtı ülkelerde yayılması
    8 -3 ... kapitalist amele
  3. 3.
    istihbaratçı arkadaşların Kavedeki dayılar mı?
    15 ... hazretiyobaz
  4. 4.
    corona virüsünün insan vücudunda tutunduğu proteinler özellikle çin, hindistan ve iran gıda tüketim alışkanlıklarına uygun olduğu söyleniyor,

artık kanıtlandı, abd her ne pahasına olursa olsun çin ve iranı durduracak, buna insan ırkını tehlikeye atabilecek saldırılar da dahil.

edit: yukarıda bana laf sokmaya cüret eden liseliler görüyorum yapma edepsiz evladım benim ağzına biber sürerim.
    2 -1 ... ebu fesat
  5. 5.
    Amerika'da 60 kişi öldü virüs yüzünden şaka Maka tüm dünyaya yayıldı Türkiye'yi es geçti önceden ne bok olsa ilk sıralarda bize de bulasirdi.
    4 ... keyifci derler
  6. 6.
    daha ilk duyulduğu gün söylenmiş olandır. amk emperyalizmi böyle bir şey işte. direkt olarak abd ile açıktan kapışan çinde ortaya çıkıyor. sebebi neymiş ? yarasa. hassktr derler adama.

o ilk zamanlarda gene "bundan sonraki adresi kesin iran olur" demiştik. o da tuttu. ahtapot paul ile akrabalığımız falan mı var acaba..
    7 ... mel mel bakan gibson
  7. 7.
    allah'ın yeryüzündeki gölgesi amerika birleşik devletleri başkanı sayın bay trump'a kötü niyet besleyen halkları cezalandırması durumu.

çünkü kötüler kaybetmeye mahkumdur, çünkü allah onların planlarını boşa çıkarandır...
    3 -1 ... cole phelps
  8. 8.
    Cehalet böyle bir şey işte.

Hiç bir ordu hiç bir devlet hiç bir otorite, virüse bağlı biyolojik silah kullanmaz. Çünkü bir virüsün nereye yayılacağını, kaç gorm değiştireceğini öngöremezsin.
    1 ... yok herif
  9. 9.
    Koronavirüs'ün Amerika'da bile yayılması ve insanları öldürmesi es geçiliyor sanırım. Daha kuvvetli bir ihtimal üzerinde durulmalı bence. Her zaman ilk topun ağzına giden ülkemizde neden korona yok?
    Vego vego vego

(resim:#1)
    1 ... turkuaz haykiris
  10. 10.
    --spoiler--
    virüse bağlı biyolojik silah kullanmaz
    --spoiler--

israil 1950 lerden beri sadece belirli genom haritasına sahip kişilerde etkili olacak virüsler üzerinde çalışıyor.

mesela corona virüsü siyah ırk üzerinde hiçbir şekilde yayılmazken sarı ırk üzerinde çok daha fazla etkilidir.
    2 ... ebu fesat