1. 1.
    ancak türkiye gibi görgüsüz çomar insanların yaşadığı ülkede görülebilecek rezilliktir. vaka sayısı 1000 in altına bile düşmüyor kimin ne olduğu belli değil düğün yapıyorlar işin sinir bozucu tarafı akraba düğünü var gitsen bi dert gitmesen ayrı bir dert amk.
    ... ernesto doqukan guevara
  2. 2.
    virüs var diye millet evlenmesin mi yahu? grip salgınları pat pat devam ederken nasıl düğün yapıyorsa çiftler, şimdi de yapacaklar. üzücü olan kısım ise sosyal mesafe denen insan doğasına aykırı kuralın uygulanacak olması.

düğün sevmem bu arada.

edit: bir yazar sokak düğününden bahsedince ekleyeyim dedim. burada usulüne uygun olarak belirli yerlerde yapılacak düğünlerden bahsediyorum. yoksa sokak düğünleri kalıcı olarak yasaklanmalı.
    ... tacettin limoncuoglu
  3. 3.
    Bu gün davetiye geldi 50 metre ileride oturan komşudan hemde sokak düğünü kesin boku yedik amk alayımız korona olacağız.

Düğüne gitmesem bile tüm mahalleye bulaşacak ve bize kadar ulaşacak zaten hiç sevmiyorum o çomar komşuları.
    -1 ... karton toplayan cocuk
  4. 4.
    Allah akıl fikir versin. kimseye evlenmesin denilmiyor insan gibi kıy nikahını otur evinde düğün ne alaka?
    ... mutsuzbirladyy