1. 1.
  Denizli'de Çinli bir turist ‘corona virüsü’ şüphesiyle 40.5 derece ateşle hastaneye kaldırıldı.

  son dakika gelişmesidir.

  https://www.bundlehaber.c...6a0-a562-4703ca78e010?l=1
  ... sevgikelebegi
 2. 2.
  Yaşanması gayrimümkün olmayan durum. Gelebilir, böyle giderse gelecektir de... etrafı galeyana vermek yerine geldiğinde yapacaklarımız tartışılmalı.
  1 -1 ... asyali praetor
 3. 3.
  Sokmayın işte memlekete girmeyiversin çinli turist ne var sanki amk. Kaybedeceğimiz maksimum milyonlarca döviz olsun. Adamlar komple ülkelerini dışarı kapatmış az mı.

  Kacan kacti karantina gelene kadar diyorlar zaten.
  5 ... ne alakasi var oglum
 4. 4.
  konya'da bir çinli turistte görüldüğü falan da söyleniyordu. aslında kadın vertigoymuş. şimdilik korkmayın bir durun. şu an tc sağlık bakanlığı virüsle ilgili ciddi uğraşan tek kurum. 13 ocak'tan beri önlem alınıyor. bakanlık çok hassas. yalan haberlere itibar etmeyin. keep calm and relax yaaa.
  1 -1 ... rastafarian targaryen
 5. 5.
  Hoşgeldin coronacım bana bulaşma lütfen.
  1 ... yer6ndan1i
 6. 6.
  tek sevinen benim lan * .
  ... romik mamedov
 7. 7.
  Corona virüsünden beteri zaten türkiye'de. Hem de 18 yıldan beri...

  Memleketin hali ortada işte. Doğruları söylemek niye bu kadar zorunuza gidiyor akp çocukları? 15 temmuz paralarını bile iç etti sizinkiler, millet halâ saf saf deprem için toplanan vergi nerde diye soruyor. Akif boşuna demiyor yani sahipsiz olan memleketin batması haktır diye. Gerçi sizinkiler çatır çatır memleketi yiyiyor. Sözde müslümanız diyorlar ama ne hak biliyorlar ne de hukuk. insanda Allah korkusu olmayınca böyle oluyor tabi...
  4 -3 ... son kale
 8. 8.
  Van da iran'dan gelen 3'ü türk 5 kişi yüksek ateş sebebiyle müşahede altına alınmış tetkikler yapılıyormuş.

  Ayrıca virüsün vurduğu kişiler iyileşse bile kısır kalıyormuş.

  https://tr.sputniknews.co...i-koronavirus-suphesiyle/
  1 -6 ... sgkli yazar
 9. 9.
  allah korusun dedirten durum. işi mişi bırakır evden dışarı adımımı atmam şerefsizim. hemen uzak bir yerden bir arsa satın alırım, bir tane üstüne pirefabrik ev. kümes falan. tavuk mavuk, domates biber takılırım orada.
  8 -1 ... dertler derya olmus
 10. 10.
  Bu mevzu Türkiye de yayılırsa evlere şenlik işler olur. inşallah mucizevi bir şey olur da bizi teğet geçer yoksa bu cehaletle hepimiz kırılırız bu ülkede.
  12 ... mavrothalassa