1. 1.
    Yaşanması gayrimümkün olmayan durum. Gelebilir, böyle giderse gelecektir de... etrafı galeyana vermek yerine geldiğinde yapacaklarımız tartışılmalı.
    1 -1 ... asyali praetor
  2. 2.
    Hoşgeldin coronacım bana bulaşma lütfen.
    1 ... yer6ndan1i
  3. 3.
    tek sevinen benim lan * .
    ... romik mamedov
  4. 4.
    Corona virüsünden beteri zaten türkiye'de. Hem de 18 yıldan beri...

Memleketin hali ortada işte. Doğruları söylemek niye bu kadar zorunuza gidiyor akp çocukları? 15 temmuz paralarını bile iç etti sizinkiler, millet halâ saf saf deprem için toplanan vergi nerde diye soruyor. Akif boşuna demiyor yani sahipsiz olan memleketin batması haktır diye. Gerçi sizinkiler çatır çatır memleketi yiyiyor. Sözde müslümanız diyorlar ama ne hak biliyorlar ne de hukuk. insanda Allah korkusu olmayınca böyle oluyor tabi...
    4 -4 ... son kale
  5. 5.
    allah korusun dedirten durum. işi mişi bırakır evden dışarı adımımı atmam şerefsizim. hemen uzak bir yerden bir arsa satın alırım, bir tane üstüne pirefabrik ev. kümes falan. tavuk mavuk, domates biber takılırım orada.
    8 -1 ... dertler derya olmus
  6. 6.
    Bu mevzu Türkiye de yayılırsa evlere şenlik işler olur. inşallah mucizevi bir şey olur da bizi teğet geçer yoksa bu cehaletle hepimiz kırılırız bu ülkede.
    12 ... mavrothalassa
  7. 7.
    Tücavüze uğramadan çıkar umarım.
    4 -1 ... novaseline
  8. 8.
    türkiye'ye bulaşırsa diğer ülkeler gibi az sayıda kayıp vermeyiz çok kişi bok yoluna gider.
    4 ... sivasli bey
  9. 9.
    Birkaç yüz paket noddle , çakı çakmak ayna tarak gibi hayati ihtiyaçları alıp ,kuyu açtığımız tarlalardan birine yerleşme fikrini akla getiren hadise.
    5 -1 ... ayelinickccktn
  10. 10.
    Çekilmiş hemen hemen bütün post apocalyptic filmleri izledim. Zira bu tür mevzulardaki sorumsuzluğumuz yüzünden bir gün zombi olmazsa küresel soğuma o da olmazsa virüs salgını gibi bir sebeple ama mutlaka bireysel bazda bir yaşam savaşı vereceğimizden emindim. Herhalde yavaş yavaş o senaryo gerçek oluyor. Valla ben ülkede hayatta kalan son %1'lik dilime girerim diye tahmin ediyorum. Artık sonrası da şansa ve dünyanın geri kalanındaki hayatta kalma oranına bağlı.
    3 ... bre zindikyan