1. 1.
  Çinliler oklu kirpiyi niye yiyor ?

  Yemedikleri hayvan var mı bu bok boğazlıların?

  Lan niye oklu kirpi yiyonuz allahın belaları. Tavuskuşu niye? Lan insan niye deve kuşu yer?

  Delircem.

  Bir virüse daha tahammülüm yok, uyuzdan zaten yeteri kadar korkuyorum.
  1 -2 ... olu taklidi yapan mumya
 2. 2.
  twitter den alıntı.

  okumuştum güzel bilgiler. doğru olma olasılığı var.
  3 ... vedat minor combo
 3. 3.
  Mikrop çekik gözlüler yüzünden. Bol bulsa bok yiyecek gavatlar. Ulan deprem haberine bakıp üzülelim mi yoksa corona gelir diye mi düşünelim kahrolsun komünük düzen.
  1 ... beyaz baretli mehmet aga
 4. 4.
  Veba gibi ortalığı kasıp kavurmasın bu virüs.

  Birileri Bi boklar yedi ama neyse.
  2 -1 ... karton toplayan cocuk
 5. 5.
  corona virüsü nasıl yayıldı
  3 ... ekonovich
 6. 6.
  israf etmeyelim diye topladıkları boklardan yağ elde ediyorlar. sen bir bokun içinde ne kadar bakteri var bilmiyormusun kendiniz yetmediniz başka milletlerin de elini kolunu bağladınız ölün de kurtulun amk.

  bruce lee, brandon lee, jackie chan, jet li hariç hepiniz bok içinde boğulun.
  ... bruce dickinson is back
 7. 7.
  Bu konuda bazı iddialar var ortada dolaşan. 23.02.2017 tarihinde çinin wuhan kentinde bsl-4 (tehlike derecesi en yüksek) derecesinde bir biyoloji labaratuarı kurulmuş. Kuruluş Amacına bakıldığında görünürde virüs araştırma ve panzehir geliştirme diye geçiyor. Bu gizli (gizliden kasıt, uluslar arası denetime kapalı) kurulan labaratuar da covıd-19 un ilk çıkış yeri de ne enteresan ki wuhan kenti. Şu Tesadüfe bak. Yine başka bir tesadüf..! Tapınak şövalyeleri (siyon, illumunati) de ne hikmetse son yıllarda habire çine yatırım yapıyorlar. Görünürde çin abd arasında ticaret savaşları yaşanıyor. Gerçekte ise abd yi gözden çıkarıp bitirmeyi amaçlayan siyonistlerin çini parlatması var. Tahminim muhtemelen Toplumsal biyolojik silahlar geliştirme amacındalar. Yada amaçlarından biri de bu.

  Hatırlayın siyonistlerin dünya nüfusunu 500 milyona indirme projelerini. Üstelik çinle birlikteler artık.

  Şimdi teori şu: ya kontrollü olarak virüsü ürettiler ve her yere yayacaklar. Yada virüs kontrolden çıktı ve hızla yayılıyor. Her iki durumda da tehdit altında olan ne? Dünya nüfusu. Hedeflenen Amaç yerine geldi mi? Evet gelmek üzere. Günah keçisi kim? Yarasalar. Peki gündemde olan film hangisi? Joker. iyi seyirler...
  2 ... gazeloglu
 8. 8.
  çin dünyanın farklı yerlerine rastgele insanlar yollayarak virüsü bulaştırdı. sağlıksız sorunlu insanları kurban seçerek bunlar üzerinden hastalık yalanını ortaya attılar.
  -4 ... ernesto doqukan guevara
 9. 9.
  Tıpkı ispanyanın şüphelenip incelediği gibi italyada da ocak ayında bir şehrin atık su numunelerinin (daha önce başka bir nedenle alınmış) haziranda tekrar incelenmesi sonucu covid-19 bulgularına rastlanmış.

  Bu şu demek, ya avrupadan yayıldı. Fakat tek taraflı olamaz. Yada çinle eşzamanlı olarak karşı tarafın hamlesi ile avrupada başlatıldı. Her iki tez de biyolojik savaş ihtimalini güçlendiriyor. Yani yarasalar masum.
  8 ... gazeloglu
 10. 10.
  entry girmiş olan yazar arkadaşlarımızdan öğrenme şansımızın olmadığı yayılmadır. 2 tane entry dışında adam akıllı yazan da yok. verdim şukunuzu.
  2 ... 181990