bugün

Evet bu virüs yüzünden kardeşimi kaybettim yanlış anlaşılmasın fiziki olarak ölmedi, açıklayayım; kardeşim de benim gibi bir esnaf ve bu corona virüsü yüzünden işleri çok bozuldu normalde kardeşim de benim gibi ümmetin liderine toz kondurmazdı ama en son görüştüğümüzde o’nu ümmetin liderini çok ağır bir şekilde eleştirirken gördüm; yok efendim reis esnafı ve halkı düşünmüyormuş; yok efendim gerekli önlemler geç alındı falan filan.

Evet kardeşimin bu nankörlüğü beni ziyadesiyle üzdü ve maalesef o’nu kaybettim.

Edit. Arkadaşlar resmen eksi manyağı yaptınız beni bu kadar da olmaz yani yazdıklarımda bu kadar tepki verecek ne var ki?

Not. Ayrıca Kardeşim iki üniversite bitirmiş yirmi yıllık menzil cemaati müridi bu duruma şeyhi ne diyecek ben de merak ediyorum.
Bence sen aklını kaybetmişsin amk. Bu zamana kadar bu kafayla bile yaşaman bir mucize.
Çok üzülmeyiniz, ilk seçimlerde kardeşiniz gene sizin partiye oy verir ve onu geri kazanırsınız. Birlikte hüloğ çeker, düşman çatlatırsınız. Aman diyim almanyayı kıskandırmayı sakın unutmayınız.
bunun ölüm gibi önemli bir konunun trolü olmaz.
Kardeşin aydinlanmış. Örnek al kardeşini koyuncuk.
Bir şey demek istiyorum , yani insanların fikirleri değişebilir ve insanlar gözünü açabilir bunda yanlış olan ne var. Ayrıca kardeşinin düşüncesi değişti diye onu hayatından silip atman ne kadar doğru bilmiyorum. tabi herkesin kendi bileceği , kendi hayatı sonuçta . buna asla karışamam ama kimse aynı düşünmek zorunda değil bu değişmeyecek bir gerçek.
Süper tıklanma sağlamak isteyen yazarın saçma başlığıdır. içeriği ilk cümleden sonra okumadım.
(bkz: Sütünü iç) ve uyu. Geç uyuma emi.
kardeşinin durumuna sevindim.
senin düştüğün duruma daha çok sevindim...

not: bir taşla 2 kuş....