bugün

yere yatırıp üstüne çıktıktan sonra ağzı ve burnu yer değiştirene kadar dövülmesi gereken maldır.

korna ve motor seslerine tahammül edemiyorum bu adam da üzerine tuzu biberi oldu iyice. kafasını yere sürtüp kıvılcım çıkartasım var.

(bkz: çıkışa gel çıkışa)
boş beleş bir ademoğlu.
(bkz: cornetto)
10. saniyede nalları diken gerizekalıdır.
iğrenç bir ses tonu ile aşkım kelimesinin içine etmiş bulunan yaratık. son zamanların en kötü reklamı olmuş sayesinde.
arkasındaki boğazın serin sularına atılıp boğdurulası.
mal oğlu maldır.

-aşkııııııııııııım
+ananın amııııııııııı.
gördüğüm zaman kanalı değiştirmeme sebep veren insan evladıdır. çocuğun gözleri bir acayipleşiyor, bakamıyorum, oyasım geliyor. küfrü basıyorum, kanalı değiştiriyorum, sonra türk reklam anlayışına küfrediyorum, o sinirle sözlüğe dönüp birilerine laf çarpma çabasına giriyorum, eksiyi yiyorum... (bkz: olaylar gelişir)
gördüğüm zaman kanalı değiştirmeme sebep veren insan evladıdır. çocuğun gözleri bir acayipleşiyor, bakamıyorum, oyasım geliyor. küfrü basıyorum, kanalı değiştiriyorum, sonra türk reklam anlayışına küfrediyorum, o sinirle sözlüğe dönüp birilerine laf çarpma çabasına giriyorum, eksiyi yiyorum... (bkz: olaylar gelişir)
muhtemelen kızın zar patladı. ***
hemoroid oluncağa kadar ıkınarak bağıran çocuk modeli.

gereksiz bir sözdür, uzatmaya gerek yoktur ve yılışık, vıcık vıcık bir kelimedir. (uzatınca)
denk geldiği anda zap yapılası elemandır. napayım aga, evet çekemiyorum!!
görsel
ağzına kürekle kurulması gerekir yada ağzına gres yağı sürülmesi gerekir.
aşkım kelimesini uzatınca kız hemen verecek mi diye merak etmiyor değilim.
o kadar iticidir ki reklamı sonuna kadar izleyip ne reklamı olduğunu bile öğrenmek istemezsiniz.
o tüylü ayı kaysın bu arkadaşa dedirtir.