1. ?.
  öyle yazarlar böyle yazarlar diye insaları şekilden şekile, sınıftan sınıfa sokmaya çalışan , herşeyi bilen , çok görmüş çok geçirmiş bir insanın , yine çok bildikleri konularda insanlara ders vermek üzere , başlık açma ugraşlarının bir sonucudur. büyük ihtimalle bunun sonucunda da orgazma yaklaşmış ve hayatında asla copy paste gibi kötü bişeyi yapmamışlardır.
  1 -1 ... exonotzor
 2. ?.
  (bkz: copy paste)
  ... child
 3. 1.
  bir bilginin ,öğrenilip ardından paylaşılmak üzere kopyalanmasının ne sakıncası olabilir sorusunu gündeme getiren sınıflama
  ... panapa
 4. 2.
  kendine göre yazmaktansa emin olduğu kaynaktan kopyalaması yazarın işini ciddiye aldığını göstemektedir. bazıları vardırki her bi boku bildiklerini sanıp,yalan yanlış doldururlar sözlüğü... (bkz: karga)
  ... karga
 5. 3.
  eleştirilen olayın copy paste yapmak değil, başka insanların düşüncelerini kendi eseriymiş gibi sunma eylemidir. kimsenin lyrics, imdb gibi sitelerden yapılan bilgilendirme amaçlı copy paste işlemine bir diyeceği yoktur, aksine bu işlem takdire şayandır. eleştirilen husus sadece ekşi sözlük, zamane sözlük, itü sözlük gibi kaynaklardan yapılan fikir hırsızlığı olarak tanımlanabilecek olan copy paste'dir.
  1 ... fth