bugün

"bu entryde yazıdığım kelimelerin tamamı bana aittir, hiçbir kitaptan alıntı, arak değildir allah belamı versin bak" demeninin bkzlı yolu. zaten okuduğun gördüğün hiçbir şeyden etkilenmemiş kendi karanlık mağaranda kendin bulmuşsundur o düşünceleri. *
yaran basliklar * * * * *
(bkz: yildizli bakinizlarla okuru kil etmek)
copy paste degil alinteri
10.09.2002 tarihinde ekşide yazılmış olan entrynin uludagda bize yeniymiş gibi gösterilmesi.

(bkz: yalancının mumu yatsıya kadar yanar)
yükselmek ileri gitmektir.
(bkz: ne mutlu türkü m diyene)
başlığı uyguladığınızda gramer hatan var diye puan kırılır, uygulamadığınız da copy paste yapmışın kırıyorum diyerek puanınız kırılır. sonuç olarak bir ödevi almanca yapıyorsanız çoğu zaman hakkınızı alamayacağınız bir eylemdir
''fabrika çıkışı benim'' demenin bir başka yolu.
üzülerek yazılan yazılar bölümüne de yazılabilecek olan konudur. bir yerlerden birşeyleri kopyalayıp yapıştırmak yerine bilgisini de katark kaynağını göstererek yazan yazarlarımızın savunusudur, o yazarlarımız ne kadar okunur, şimdi nerdedirler ne yaparlar engelliler mi çaylaklar mı bilinmez, ama seslerinin bir şekilde kesildiği aşikardır.

yine de düşüncesini inançları doğrultusunda yazan birileri mutlaka vardır. sözlüğü sözlük kılabilmek için.
repleri gorelim diye devam edilesi sereniş.
(bkz: emeğe saygı)
(bkz: evet beyler repleri görelim)
şarkı sözlerinin altına yazıyolar ya bunu fitil oluyorum. yazıyı alıp yapıştırınca copy paste oluyor da bir başkasının ürettiği bir eseri kelimesi kelimesine yazınca nasıl alın teri oluyor bu anlayamadım.
şarkı sözü falan yazarken de yazıyorlar ya bunu, ne gerek varsa. sanki yazarken şarkıdan söz değiştiriyor, sözleri zaten hali hazırda olduğu gibi aktaracaksan neden kendin yazıyorsun? sebep?