bugün

Baklavanın üstündeki pul biberdir.
tadından yenmez.
(bkz: converse giyen kizin starbucks a gitmesi)
bi fark göremedim, galiba inanç özgürlüğü beni kör ediyor, bu bir göz kusuru mudur.
başı açık converse giyen kızın yaptıgı eylem kadar gereksızdır.
(bkz: artık yeter söz türbanlının)
dayaklık kızdır.
gloria jean's coffees'e gitmesinden iyidir. ben gloria jeans'e takiliyorum oglum, gelmesin türbanli kizlar. starbucks zaten varoş gülü doldu. ipini koparan solugu starbucksta aliyor. cebine 20 lira koyan starbucksta alüminyum, örgüt müsünüz lan siz ?
memleketin hali benim halim,
öyle bir kabız olmusum ki boğazıma kadar bok içindeyim. *

tanım: inancına, isteğine ya da baskı altında oluşundan dolayı başına türban örten bir kızın, starbucks adlı dünyaca ünlü kahve mekanına gitmesi olayıdır.
kazık yemeyi seviyor olabilir. ayrıca bu da yalnız laikçilere has bir şey değil. herkes zaman zaman kazık yemek isteyebilir.
(bkz: Starbucks ta zemzem içmek için sarı çiçeğe sormak)
islamiyeti başındaki 350 tl lik vakko eşarp,200 tl lik ayağındaki converse,elindeki 15 tl lik bir bardak starbucks kahveyle temsil ediyo.nede olsa yeşil sermaye.bol mına kodumun memleketinde.

edit:2500 eksi atmazsan şerefsizsin
(bkz: convers li piercingli gothic makyakli turbanli kiz) *
her insan gibi onunda yapmaya hakkı olan bir şeydir.
(bkz: özgürlük)
Garip gelmeyen olay öbeğidir.
derisi yüzülmeli ve idam edilmelidir zira kapalı kimse starbucks'a converse'le giremez!
komünizmi savunup bunları yapandan daha enteresan değildir.
sümme hasaa, kiyamet habercisi zinduk.
(bkz: türbanlı kız serisi)
her şeye özenip yapamayan kızın, içinde kalmış bir ukteyi hayata geçirmesi olayı. O kadar parayı sapır saçma ecnebi işi kahvelere vermeyi günah olarak görmüyorlar demek ki...
sorunun aslinda bu olmadigi olay.
(bkz: g-stringli kızın camiye gitmesi)
bunu sözlüğe yazan süper şekilci gidiyorda o kız gidemez mi? aşalım bunları aşalım. kaf dağından inelim paşalar.
(bkz: birlikte gittik)
neden olmasindir.
dindarların insan gibi yaşamaya hakkının olmadığını düşünen zihinlerin dert ettiği olaydır. basında da sık sık çıkmaya başladı bu tür haberler.
-starbucksa giden türbanlı kız
-converse giyen türbanlı kız
-bilmem ne marka arabaya binen türbanlı bayan
-trilyonluk dindar iş adamı. Doğru ya dindarın zengin olmaya yemeye içmeye giyinmeye hakkı yok de mi. bir derbi maçına 200 tl verip söz konusu dindarlar olduğunda birden sosyalist antiemperyalist kesiliyor bir de bazı zavallıcıklar.