bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    aksi iddia edilemez bir cehalet örneğidir.
    türbanı neden taktığını bilmez, işte beni budur korkutan.

4 sene sonra gelen edit: lan, bir suru entry vardi burda? nasil kalmis basima bu.?
    20 -68 ... dabaddah
  2. 2.
    bir "dine karışma" örneğidir. insanlar, sanki bu kızın dinini kendi belirlemiş gibi, onun ne giyebileceğine de karışabilmektedir. halbuki her insan, istediğini yapmakta, istediğine inanmakta, istediğini giymekte özgürdür. kişinin dini inanışı, türbanı dikkat çekmemek için takmayı göstermiyor da olabilir.
    22 -4 ... thedewil
  3. 3.
    islamı garip bir sekilde populer kulturle bagdastırmıs, kisilik catısması yasayan, kendini ifade etmekte zorlanan veya kendisine benligini ifade etme ozgurlugu verilmemis insan modelidir. elbette herkes giyim kusamında ozgurdur, tabii ki herkes istedigine inanma konusunda da ozgurdur. ancak islamın populer kulturle uzaktan yakından alakası olmadıgı da asikardır. giyim tarzı bir bakıma insanın kendini ifade etme tarzı oldugundan, bu insan kesinlikle yurdumuzda "insanlara kendilerini dogru bicimde ifade edebilme ozgurlugunun verilmediginin kanıtı" dır.
    7 -16 ... catherine blake
  4. 4.
    üniforma gibi converse giyen insanlara hafiften bir gıcıklığım olsada aradaki çelişkiyi anlayamadım pek.. başlıkta bahsedilen converse ayakabı ise gayet doğal bir hareket yapmıştır. hayır converse giymek için belli bir sınıfın vatandaşı veya daha farklı kriterlere sahip olmak gerekiyorsa onada benim kafam basmaz. selametle.
    49 -6 ... murphy
  5. 5.
    converse kafaya giyilmediği için rahat rahat conversini giyebilen kız tipidir.
    98 -14 ... pitiless
  6. 6.
    converse ayakkabının herhangi bir yerinde türbanlıysan giyme ya da çok istekliysen türbanını çıkar öyle giy gillerden herhangi bir uyarı yoktur. parasını verip alıp giymiştir kız. ve bundan bize nedir. eğer bu oha olmak altı şişhane üstü tophane tabiri ile karıştırılıyorsa ortada tophanede yoktur şişhane'de.
    13 -1 ... istanbul icin efkar vakti
  7. 7.
    (ara: kız)
    1 -2 ... soyle-boyle
  8. 8.
    (bkz: insanları kategorize etmek).
    6 -1 ... dejavu38
  9. 9.
    (bkz: at gözlüğü giyen insan) *
    12 -4 ... thedewil
  10. 10.
    (bkz: insanlari kategorize etme aliskanligi)
    9 ... white pages