bugün

(bkz: mekap giyen erkek boşalmaz)
(bkz: genelleme yapan erkek erken boşalır)
(bkz: converse e boşalmak) * *
(bkz: ben ayağa giyeceğiz demiştim)*
doğruluğuna samimiyetle inandığım tespit.

"dünyada milyarca erkek konverz giyiyor ben de giyiversem n'olacak?" mentalitesi ile konverze mal görmüş mağribi gibi saldıran erkek kendine son derece güvensiz, ayakları yere sağlam basmayan, anı yaşama kisvesi altında arabaların bi o tarafa bi bu tarafa savurduğu yol kenarlarındaki molozlardan farksız, gerçek bir aptaldır. bunu iyi koyalım evvela.

psikolojik açıdan bu denli marazlı bi erkeğin cinsel hayatının normal seyrinde devam etmesi olanaksızdır. eğer aksini iddia edebilecek erken boşalan başka molozlar varsa buyursunlar çıksınlar karşıma. demokratik platformda kozlarımızı paylaşalım. elimde belgelerim var. tartışmayı uğur dündar sunsun ya da asuman krause. ikisi de halk nezdinde tarafsızlıklarını kanıtlamış, mümtaz şahsiyetler.

her kim ki konverz giyen bir erkeğin erken boşalma sorunu yaşamadığını iddia ediyorsa bilin ki o şahıs da erken boşalan bir erkektir ya da sevgilisi erken boşalan bir kadındır. bunun lamı cimi kalmadı artık. iki iki dört! konverzin trend olmasıyla erken boşalma vakalarının artmasındaki paralellik de savımı destekleyen verilerden. bu kadar netken her şey, aksi iddiada bulunmak zuldür, bilimle çelişmektir.