bugün

yersen "hata yapılmış" şeklinde açıklama yapan lastik markasının kasıtlı şerefsizliği.

fatih altaylı'nın kaleminden birebir aktarıyorum;

--spoiler--
CONTINENTAL diye bir lastik firması vardır.

Lastikleri iyi midir, kötü müdür bilmem.

Hayatımda bir gün bile otomobilimde bu lastiği kullanmadım.

Ne kadar haklı olduğumu da dün anladım.

Bu tekerlek firması, bir video yayınlamış. Sözde tanıtım videosu.

Videoda firmanın global ağı anlatılıyor.

Ve çok ilginç videodaki dünya haritasında tüm ülkeler yer alıyor, biri hariç.

Türkiye yok.

Adı yok değil, kendi yok.

Türkiye’yi haritadan silmişler.

iran, Irak ve Ermenistan’ı Akdeniz’e kıyısı olan ülke haline getirmişler.

Çok Türkiye aleyhtarlığı gördüm, çok Türkiye düşmanlığı gördüm, Türkiye’yi bölüp parçalayan, sınırları içine başka ülkeler yerleştiren gördüm ama bunun gibisini görmedim.

Koskoca bir ülkeyi ortadan kaldırıp deniz yapmışlar.

Rezilliğe tepkiler yükselince de “Ayy, çok özür dileriz, bir hata olmuş” diyerek videoyu yayından kaldırmışlar.

Biz de saf olduğumuz için bunu yiyeceğiz öyle mi?

Bir şeyi koymayı unutursan hata olabilir, bir şeyi yazmayı unutursan hata olabilir, ama milyonlarca yıldır var olan bir kara parçasını, dünyanın en eski haritalarında bile en doğru biçimde çizilen bir yarımadayı haritaya koymazsan bu hata olmaz.

Bu bir hata, bir yanlışlık, bir unutkanlık falan değil, özel bir gayretle, haritadan Türkiye’yi silmektir.

Üstelik de faaliyette bulunduğun, iş yaptığın bir ülkeyi silmektir.

Türkiye’de mal satacaksın, Türkiye’de ofisin, büron, satış ağın olacak, ama haritanda olmayacak ve buna “Yanlışlık” deyip geçeceksin öyle mi!

Yemezler.

Türk halkı da bu Continental denen firmadan tek bir lastik, tek bir ürün almaya devam ederse şerefsizdir.

Kusura bakmayın ama tam da böyledir, bu kadar açık
--spoiler--
Benim aracım yok ancak araç sahipleri de bir daha continental marka lastik kullanmazsa sözden çok icraatsal olarak bir tepki olur.
Şimdi saçma sapan continental lastiğini alan adamın lastiğini de patlatmaya kalkmayın (eğer başka marka lastik o adama hediye etmeyecekseniz.)
ibne continental, teklif gelmişti, kabul etmedim, düşünüyordum gitmeli miyim diye. Gitmiyorum, maile cevap olarak bunu yazıcam.
Göl olmuş Türkiye. Türk gölü. işte bunlar küresel ısınma.
ezikliktir.

bu ne lan? kız gibi trip atıyor lastik firmasına bak amk ahhahahaha.

(bkz: bunlar hep boş muhabbet) kendi kendilerine ağlayıp dursun itler. s*ktir edin.
bize allahimiz yeteeeeeerrrrrr.
bir arkadaş tam olarak ne demek istediğimi anlamamış nato ülkeleri başta abd olmak üzere tabi ki türkiye'yi bölmek istiyor ancak bunu terör örgütleri vasıtası ile yapıyor . ırak 'ı bombaladığı gibi seni bombalıyor mu bombalamıyor bunun tek nedeni nato'da şeklen de olsa müttefik olmamızdır . bir nato ülkesi işgal edilemez ancak terör örgütleri yolu ile istikarsızlaştırılır ki ülkemizde olan da budur . türkiye yarın nato'dan çıkarsa derhal şangay beşlisine girmelidir güvenlik için bir şemsiye altında olmak şarttır . tek kalırsan ırak veya libya gibi olur .
81 kerkük
82 musul
83 continental.
aynısı londra olimpiyatları dünya haritasında coca cola tarafından yapıldı. http://www.turkishny.com/...itasinda-turkiyeyi-unuttu
bakın bu işler kesinlikle tesadüf değil emperyalizm bizi hedef olarak belirlemiş durumda bir şekilde bizi nato'dan çıkarmayı başarabilirlerse suriye ve ırak'a olduğu gibi üstümüze feci çullanacaklar .
bu basligi once klasik turk alinganligi sanmistim, ama bu ne hakikaten. oyle turkce yazilmis kuru ozur yetmez.

ayrica yakinda continental lastiklerini bicaklayan comarlari gorebiliriz.
neyse eldeki lastikleri de satayım o zaman,zaten arabam da yok. boşuna duruyordu.
Arkadaşlar bunu görünce uyuz oldum, benim arabanın lastikleri continental.

görsel

Şu an dışarıda arabanın başındayım.
"Patlat abi biz seni mağdur etmeyiz" diyorsanız patlatıcam bu vadan hayini lastikleri.
Ama ben patlatinca lastiksiz kalacaksam siz de gülecekseniz sikerim öyle işi baştan söyleyeyim.
adamlar kıbrısı koymuş koca türkiyeyi koymamışlar.
bundan sonra 82 kerkük 83 musul 84 continental.
konu olan resimlerde,
suriye sınırı karşısında 3 tane parça var,
onlar nedir ?
continental bayii falan mı ?
(bkz: hayallerle yaşıyor bazı ibneler)
tekerlekçi continental'ın türkiye'yi şehven haritadan silmesidir.

http://www.hurriyet.com.t...ritadan-sildiler-40736675

"Sosyal medyada yer alan paylaşımlar sayesinde Continental Otomotiv Global sayfasında grafik hatası olan bir videonun yer aldığının farkına vardık. Videonun hemen kaldırıldığını bildirmek isteriz.Tüm kamuoyundan özür dileriz"

akıllarına başlarına almaları için şöyle birkaç sene bu heriflerin lastikleri kullanılmamak lazım.
ama balık hafızalı olduğumuz için bu ülkede bu genel bir tepki koymak zor.

ama şimdiden şöyle okkalı bir siktiri çekebiliriz...
boykot edip etrafımızda ne kadar continental lastik varsa patlatmalıyız.
Bazılarının hayalleri işte. Evet.
güncel Önemli Başlıklar