1. 1.
  türkiye'yi dünya haritasından silen continental'in "grafik hatası" yapılmış diyerek özür dilemesi olayı.

  continental in türkiye den özür dilemesi
  https://twitter.com/Conti...status/961920640306556928

  (bkz: continental reklamında türkiye nin silinmesi)
  2 ... jimmy tudeski
 2. 2.
  Gotünü yiyim ayağıdır.
  Edit: özellikle zoom yapmışlar videoda anadoluya.
  2 ... ktm li aynasiz
 3. 3.
  kıbrıs bile var ne grafik hatası yaram?
  1 ... adrian monk
 4. 4.
  Yaşar Holding (Pınar Süt, Dyo Boya vb.) Referandumda çıkıp Evet diyenlere destek olduğu günden beri ailede kimse hiç bir suretle Pınar ve Yaşar Holdinge ait hiç bir ürünü almıyor.
  Çekirdek aile, eşler, bakıcılar vs. derken 20 Kişiyi aşıyor. Yani 20 Kişi 1 yıldır hiç bir şekilde Pınar vs. ürünü almıyor. Bizim gibi 10 Bin kişi bunu yapsa Pınar 1 yılda tamamen batar.

  Şimdi demek ki hiç kimse bu günden sonra bedava dahi verse bile Continental Lastik almayacak.

  Türkiyede hiç yoksa 20 Milyon araç vardır. BU pazarın rahat rahat % 25'i Continental lastik! Üstelik en boktan lastiklerden biri olduğu halde. Zaten en baba Michelin lastiğin en baba modeli ile Continental'in en boktan lastiği arasında % 10 ahi fiyat farkı yok!

  Az buçuk grafik vs. iş yapmış birileri bilir ki o harita zaten bütün olarak geliyor ve üzerinde flash vs animasyon, grafik çalışma yapılıyor. Yani orada Türkiye'nin olmaması imkansız. Ayrıca olmaması için saatlerce uğraşıp özellikle Türkiyeyi oradan silmek lazım! Yani bu açık ve net çekilde bilerek kasıtlı yapılmış bir şey.

  Şimdi ağızlarına sıçılacağını bildikleri için çevir kazı yanmasın yapıyorlar. Türkiye o continental lastiğin en büyük pazarlarında biri. Büyük olasılık en büyük ilk 5 Müşteri ülkesinden biri.

  Haliyle almayın, aldırmayın. Türkiye distribütörü de gitsin başka lastik alsın!

  Türkiye boykot ederse Continental ana firma yılda minimum % 10 ile % 30 gibi bir zarara uğrar. Bu da bütün firmayı dünya çağında batırmaya yeter....
  ... usayavuz