1. 81.
  sırf ikinci maç da olsun, hem kendi cebi dolsun hem de ufc severler heyacan dolsun diye habib'e bilerek yenilen dövüş ustası.

  kabul edelim conor mcgregor gelmiş geçmiş en iyi ufc oyuncusudur. istese diaz ve habib'e karşı 2'ye 1 maç yapıp kazanır ama o da biz de çok iyi biliyoruz ki son maçı conor kazansaydı habib denilen korkak ülkesine kaçacaktı ve ikinci maç olmayacaktı. sırf bizim için yenildi conor ikinci maçta görürsünüz haşat edecek açık ve net.
  -10 ... public agent efsanesi
 2. 82.
  Güreş bilmediği için çarpılan çöp adam. Kırarlar o beli...
  1 ... lennonmccartney
 3. 83.
  Bir Türk'e diklenmiş ve y*rrağı yemiş bir pert boksördür. Kameralar önünde şovlar yapıp 30 kişi habib' in otobüsüne saldırıp küfürler etmesine rağmen hâla conor' u savunanları anlamıyorum. Sizin derdiniz ırkla, siyasetle, sporla başka birşeyle değil direkt islamla. Öyle olmasaydı bu durumun içine dini karıştırmaz müsabakayı skorlara göre değerlendirir geçer giderdiniz.
  1 -3 ... uzunkartal
 4. 84.
  olay sakinleştiğine göre artık mantıklı konuşalım. ben khabibçiyim ve çooook mutlu oldum o kazanınca.

  ama conor islamla dalga geçmedi beyler. viskiyi daha önceki rakibine de verdi ki bu onun markası. adam o işe girmiş ve reklam yapıyor. ayrıca, conor olmasa inanın şu maçtan haberi bile olmazdı çoğu insanın. hatta maçı geçtim, ufc'den.

  conor iyi bir şovmen, iyi bir pazarlamacı. ve anlayanlar bilir iyi de dövüşçü. şu maça istese çıkmayabilirdi, 2 kemer sahibiydi ve floyd maçından eşşek yükü para almıştı. ama khabibi kabul etti.

  sözün özü, rövanş maçında ( bence muhakkak olacak ), conor yenmek için herşeyini ortaya koyacaktır.ama bizim gönlümüz ayıların çocuğu khabib'te olacaktır.
  1 ... saldirayterk
 5. 85.
  dışarda 100 bin taraftar
  bir gün ağlar bir gün coşar
  dışarda 100 bin taraftar
  bir gün ağlar bir gün coşar
  bu sesler seni oyalar
  aldırma conor aldırma
  en büyük sen değil misin
  aldırma conor aldırma
  conor aldırma...

  intikamını almak için geri gelecek ufc efsanesi. gelmiş geçmiş en büyük dövüşçü açık ve net.
  -2 ... public agent efsanesi